Online Cinsel Terapi Fiyatları | Online Cinsel Terapi Ücretleri 2022

Online Cinsel Terapi Fiyatları | Online Cinsel Terapi Ücretleri 2022

Terappin | Online Psikolog

Terappin Blog
10.03.2022 tarihinde oluşturdu.

Online cinsel terapi fiyatları, hizmet alınan psikoloğa ve uygulanan terapi modeline göre değişkenlik gösterir. Birçok farklı cinsel terapi şekli mümkündür ve kimi zaman cinsel sorun yalnızca psikolojik sorun kaynaklı olmayabilir. Bu nedenle cinsel terapi öncesinde ya da sırasında bazı tıbbi tetkikler istenebilmektedir. Online cinsel terapi, eğitimini tamamlamış alanında uzman psikologlar tarafından uygulanmaktadır.

 

Online cinsel terapi fiyatları nelerdir? Online cinsel terapiye hangi durumlarda başvurulması gerekir? Gibi soruların cevaplarını mı merak etmektesiniz? O halde doğru yerdesiniz! Bireyler genel olarak yaşadıkları cinsel sorunlardan bahsetmekten çekinebilmektedir. Özellikle toplumumuzda konuşulması zor olan konular gitgide hem birey hem de çiftler için büyük sorunlar oluşturabilir. Cinsel terapiye başvurmak son derece normal ve olağan bir durumdur. Online cinsel terapi fiyatları ve daha fazlası hakkında sizin için bu yazımızı derledik. 

Detaylarını öğreneceğiniz bilgiler aşağıdaki gibi olacaktır:

*Online cinsel terapi fiyatları

*Online cinsel terapi nedir?

*Online çift terapisi

*Hizmet alanları

*Terappin online terapi fiyatları

Cinsel sorunlarınızın gündelik hayatınızı ya ilişkinizi sekteye uğrattığını mı düşünüyorsunuz? Artık endişelenmenize gerek yok! Terappin online cinsel terapisi ile sorunlarınızı çözmek artık çok kolay!

 

Online Cinsel Terapi Fiyatları 

Online cinsel terapi fiyatları, hizmet alınan psikoloğa ve uygulanan terapi modeline göre değişkenlik gösterir. Birçok farklı cinsel terapi şekli mümkündür ve kimi zaman cinsel sorun yalnızca psikolojik sorun kaynaklı olmayabilir. Bu nedenle cinsel terapi öncesinde ya da sırasında bazı tıbbi tetkikler istenebilmektedir. Online cinsel terapi, eğitimini tamamlamış alanında uzman psikologlar tarafından uygulanmaktadır. 

Cinsel terapi, evlilik ve ilişki danışmanlığı bağlamında da hizmete sunulabilmektedir. Özellikle toplumumuzda büyük bir tabu gibi görülen cinsellik hakkında bir sıkıntı varsa bunu konuşmak çok kolay olmayabilir. Ancak artık online cinsel terapi fırsatıyla sizin için yük olmaya başlayan bir cinsel sorununuzu çözmek daha kolay olabilir! 

Online cinsel terapinin amacı ilişkideki ya da bireydeki cinsel sorunu ve kaynağını bulup uzmanlığı rehberliğinde sorunu gidermektir.

Ayrıca, online cinsel terapi fiyatları avantajlarla birlikte gelmektedir. Terappin uygulamasıyla 100 TL’den başlayan fiyatlarla cinsel terapi almanız mümkün. Hemen indirerek terapinize başlayabilirsiniz!

 

Online Cinsel Terapi Nedir?

Cinsel terapinin amacı ve kapsamının bilinmesi danışan için de kolaylık sağlar. Online cinsel terapinin etkisi yüz yüze terapiyle aynıdır. Terapi yöntemi ya da işlenişi açısından tek fark online terapinin bir cihaz üzerinden gerçekleşiyor olmasıdır. Peki online cinsel terapi nedir?

Online cinsel terapinin ilk amacı hem bireye hem de çiftlere kendilerinin dinlenildiği güvenilir bir atmosfer oluşturmaktır. Cinsel terapi, cinsel işlev bozukluğunu ve altındaki sebebi belirleyerek sorunu gidermeye yönelik yapılan terapi metodudur. Bu nedenle online cinsel terapi bireysel ve sizin sorunlarınızı çözme odaklı olacaktır.

Online cinsel terapi sayesinde aşağıdakilere erişmeniz mümkün olacak:

 • Kendi sınırlarınızı çizmeye yardımcı olacaksınız,
 • Kendinizi keşfedeceksiniz,
 • Partnerinizle bağlarınızı güçlendireceksiniz.

Online cinsel terapi, yukarıda listelenen maddelere erişebileceğiniz bir danışmanlık hizmetidir. 

 

Online Çift Terapisi

Cinsel terapi, çoğunlukla çift terapisi kapmasında hizmete sunulur. Bu nedenle, online çift terapisi de cinsel terapi sürecinde karşılaşabileceğiniz modellerden biridir. Online çift terapisi nedir? Evlilik, çift ve aile terapisi olarak da karşımıza çıkabilen terapi yöntemi ikili ilişkileri ve genel çevresini bir bütün olarak ele alarak sorunları gidermeyi amaçlar. 

Online cinsel terapi de çift terapisi sürecinde ihtiyaç duyulan bir alan olabilir. Cinsel terapi faydalarını sizler için aşağıda listeledik:

 • Çiftler, ulaşılabilir ve gerçekçi hedefler belirler. Böylelikle cinsel tatmin duyulmasının önündeki engel kalkar.
 • Bireyler cinsel fantezilerini keşfeder.
 • Özellikle çiftler birlikte güvende hissetme hissini arttırır ve iletişimleri gelişir.
 • Cinsel ilişkinin sıkıcı olması engellenir, çiftlerin cinsel birleşmeden haz aldıkları ve tatmin oldukları bir bağ kurulur.

 

Hizmet Alanları

Yukarıdaki başlıklarda da belirtildiği gibi, cinsel terapi yetişkin birey ve çiftlere uygulanabilir. Cinsel terapi hizmet alanı aktif cinsel hayatı olan bütün yetişkinler olarak tanımlanabilir. Ancak ne zaman online cinsel terapiye başvurmanız gerektiğini merak etmekte misiniz? İşte aşağıda sizin için cevabı:

 • Erkekte performans sorunları (sertleşme, erken boşalma ve uyarılma sorunları)
 • Cinsel istek bozuklukları (cinsel tiksinti ya da azalmış istek bozukluğu)
 • Yatakta heyecan, yaratıcılık ya da oyun arayışında olunması
 • Yatak odasında sıkıcılık ve monotonluk olması
 • Fetişler ya da cinsel arzular nedeniyle suçluluk hissinin oluşması
 • Seks hakkında suçluluk ve utanma duygusunun olması
 • Travmalar (örneğin cinsel istismar)
 • Çiftlerin ya da bireyin cinsel hayatını etkileyen sağlık problemlerinin oluşması

Cinsel terapiye gitmek ayıp ya da suçluluk verecek bir durum değildir. Daha mutlu ve tatmin edici bir hayat ya da ilişki için bir uzmana danışabilirsiniz. 

 

Terappin Online Terapi Fiyatları 

Online cinsel terapi fiyatları, seçeceğiniz psikoloğa ve uygulanacak terapi modeline göre değişkenlik gösterecektir. Terappin uygulamasıyla 100 TL’den başlayan fiyatlarla online cinsel terapinize başlayabilirsiniz. 400’den fazla alanında uzman psikoloğun hizmetinizde olduğu Terappin mobil uygulaması yalnızca bir tık uzağınızda! 

Mobil uygulamayı indirerek detayları öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi için hemen sen de indir!

1. IOS için hemen indir! 

2. Android için hemen indir! 

3. İnstagram adresimizi ziyaret et!

4. Twitter adresimizi ziyaret et!

 
200'den fazla uzman psikolog arasından sana en uygun psikolog ile istediğin yerden 7-24 online terapiye başlamak için hemen uygulamayı indir!