Online Çift Terapisi
En İyi Evlilik ve İlişki Terapisi Ev Terapisti

Online çift terapisi, pek çok kişinin hayatını kolaylaştıracak önemli terapi türlerinden biri olabilir. Çoğu insan, çift terapistine danışmaya gerek görmeyerek kendilerini evlilik ya da ilişki içinde mutsuz olmaya zorlamaktadırlar. Fakat artık ilişki terapisi almak ve sorunları karşılıklı gidermek üzerine yoğunlaşmak çok kolay ve erişilebilir!

Mercedes-Benz Türk
Deloitte
QNB Finansbank
Colins
Yıldız Holding
Karadeniz Holding
IBTech

Eğer evlilik veya ilişkinizde gidermeniz gereken problemler olduğunu düşünüyorsanız, doğru adrestesiniz! Terappin sizin için online hizmetiyle burada!

Bu sayfanın devamında Terappin online çift terapisi hakkında aşağıdakileri daha detaylı açıklayacağız:

*Online çift terapisi uzmanı

*Online ilişki terapisti ile psikolog hizmeti

*Çiftlere özel terapi

*İlişki terapisi faydaları

*Online çift terapi uygulaması

*Çift terapisi fiyatları

Siz de evliliğiniz ya da ilişkiniz daha kaliteli ve mutlu olsun istiyorsanız, okumaya devam edin! Hadi başlayalım!

Online Çift Terapisi Uzmanı

Online çift terapisini en geniş çerçevesinden ele almak için önce bu konunun neleri kapsadığıyla başlayabiliriz. Öncelikle, online çift terapisinin ne olduğu sorusu yanıtlanabilir. Online çift terapisi, ilişki ve evlilikte yaşanan sosyal, psikolojik ve duygusal sorunları gidermek için uygulanan terapi türüdür. Online olduğu için ev konforunda internet üzerinden bu terapiden faydalanmak büyük bir avantajdır çoğu insan için! 

Online çift terapisinin kimler tarafından verildiği bir diğer merak konusu olabilir çoğu danışan için. Özellikle online olması terapistlerin uzmanlığı konusunda soru işareti oluşturabilir. Fakat Terappin ile bu endişeye yer yok! Terappin online terapi uygulamalarında hizmetinden faydalanacağınız her terapist alanlarında uzmandır! 

Uzmanların yardımıyla evliliğinizi ya da ilişkinizi profesyonel yardımla kurtarmak ve kalitesini artırmak artık çok kolay!

Terappin mobil uygulaması ile 200’den fazla klinik psikolog arasından istediğiniz uzmanı seçerek online çift terapisini alabilirsiniz. Üstelik, seçtiğim uzman bulunduğum şehirde mi diye endişelenmek zorunda da değilsiniz! Çünkü sadece internet uzaklığında uzman yardımına başvurmak Terappin’le evinizde!

 

Online İlişki Terapisti İle Psikolojik Hizmet

Yukarıda da belirtildiği üzere, online ilişki terapisi alanlarında uzman klinik psikologlar tarafından yapılmaktadır. Terapinin internet üzerinden yapılacak olması hiçbir şeyi değiştirmemektedir. Psikologlar, eğitimli ve uzman psikologlardır ve bu terapi modelinde psikoloğunuz evliliğinizi ya da ilişkinizi kurtarmak, kalitesini artırmakta yardımcı olacaktır. 

Boşanmanın ya da ayrılığın eşiğinde olan ilişki ve evliliklerin özel yaklaşıma ihtiyacı vardır. Bu özel yaklaşım ve ilgiye anında ulaşmak artık çok kolay ve mümkün. Özellikle günümüzde Covid-19 salgını ve yaşanan kapanmalar birçok evliliği ve ilişkiyi yıprattı. Fakat birçok insan terapiye başvurmanın gerekli olmadığını veya işe yaramayacağını düşünmekte. Biz bunun yanlış olduğunu kanıtlamak için buradayız! Her evlilik veya ilişki kurtarılmayı hak etmekte! Özel hayatınızın, yaşam kalitenizi azaltmasına izin vermeyin ve mutlu bir evlilik için online ilişki terapisine hemen başvurun!

Bilimsel verilere göre evlilik ve ilişki danışmanlığı çiftlerin sıkıntılarını gidermekte %70-90 oranında etkilidir. Bu nedenle online ilişki terapisti ile psikolog hizmeti alıp sorunlarınızı gidermeniz hayatınızda birçok üzüntüyü giderebilir.

 

Çiftlere Özel Terapi

Her terapi modelinde olduğu gibi, online çift terapisinde de her şey çiftlere özel olacaktır. Çiftlerin evliliklerinde ya da ilişkilerindeki özel sorunların üzerinde yoğunlaşacak ve bu sorunların çözümüne yönelecektir. Bu nedenle çift terapisi çoğunlukla çiftlerin durumunun düzelmesinde son derece etkilidir. 

Sizler için online çift terapisinin hangi çiftler için olduğunu listeledik. Sizlerin de evlilik ya da ilişkinizde benzeri problemleriniz varsa, online çift terapisine başvurabilirsiniz! İşte çift terapisine başvurmak için en yaygın sebepler:

İlişki veya evliliğinizde mütemadiyen üzüntü ya da stres içindeyseniz:

 • Kavga ve tartışmalarınız şiddetli. Biriniz ya da ikiniz de tartışma esnasında sakin kalamıyor ve üzülüyorsanız
 • Romantik ve tropikal tatilinizde en küçük bir detay bile akşam yemeğinizi mahvediyorsa. Evlilik ya da ilişkiniz mutluluktan çok stres ve üzüntü veriyorsa
 • Sürekli sınırda hissediyorsanız. Yatağa sinirli giriyorsanız ya da farklı oda veya yataklarda uyuyorsanız

İlişki veya evliliğinizde aşılamaz bir ihanet ya da yaşam değişikliği olduysa:

 • Eşinizin ya da partnerinizin duygusal ya da cinsel ilişkisi olduğunu öğrendiyseniz. Eşinizi seviyorsanız fakat ihaneti yüzünden boşanmayı düşünüyorsanız
 • Partnerinizin herhangi büyük ve önemli kararında size danışmadığından dolayı üzgünseniz (örneğin büyük bir finansal karar ya da kariyer değişimi gibi)
 • Kısırlık, taşınma ya da çocuğunuzun öğretimindeki sıkıntı sizi strese sokuyor ve nasıl adapte olacağınızı bilmiyorsanız

Birliktesiniz fakat aynı amaçları hedeflemiyorsunuz. Ortak hiçbir tutkunuz yoksa:

 • Eğer çok az duygusal veya cinsel yaklaşım ve bağınız varsa
 • İşinizde, çocukların bakımında ve büyütülmesinde iyisiniz fakat aynı hayat amaçlarını ve hedeflerini artık paylaşmıyorsunuz. Aynı yöne gittiğinizde emin değilseniz ve kendinizi birbirinize yakın hissetmiyorsanız
 • Yeni ortak hedefler ve gelecek planlamak sizin için aşılması zor bir görev haline dönüştüyse

Yukarıdaki maddelerden herhangi bile varsa online çift terapisine başvurabilir, ilişkinizi ya da evliliğinizi daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Unutmayın, size özel çift terapisi, sorunlarınızı çözmenizin kilidi!

 

İlişki Terapisti Fiyatları

Her ilişki ve evlilikte sorunlar olması son derece normaldir. Bu sorunlar kimi zaman çift arasında kolaylıkla çözülebilirken kimi zaman profesyonel yardıma ihtiyaç duyulur. Çözülemeyen ya da aşılamayan sorunların olması durumunda ilişki terapisine başvurmak son derece olağan ve normaldir. 

Online çift terapisi günümüzde sağlanan kolay olanaklardan biridir. Bu nedenle artık evliliğiniz ya da ilişkiniz hakkında büyük endişeler duymanıza gerek yok. Eğer herhangi bir probleminiz varsa online çift terapisi Terappin mobil uygulaması ile bir tık uzağınızda!

Online terapi hizmetinin ardından çift olarak elde edeceğiniz faydaları sizin için listeledik:

 • Evlilik ve ilişki içindeki kaygılar giderilmektedir. İlişki içindeki soruna odaklanılır ve sorun iki tarafın da memnun olacağı şekilde giderilir. 
 • İlişki ve evlilik sağlamlaşır ve dayanıklılığı artar.
 • Çiftler kendilerini birbirlerine daha iyi ifade etmeye başlar. 
 • Aradaki iletişim ve bağ yeniden kurulur veya daha da güçlenir.
 • Çiftin özel hayatının kalitesi artar. Süregelen ilişki ya da evlilik kaynaklı üzüntü ortadan kaybolur.

 

Online Çift Terapi Uzmanı

Gerek sosyal çevredeki etkenler gerek özel yaşamdaki stresler (iş hayatı stresi, finansal sorunlar) evlilikte ya da ilişkide sorunlar oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle hiçbir ilişkide sorun olmuyor demek imkansızdır. Her evlilik ve ilişki her an sorunlar yaşayabilir, kimi zaman sallantıya girebilir. Fakat evlilik ya da ilişkiyi bitirme kararı vermeden önce uzmanlardan yardım almak yapılabilecek şeylerden biridir. 

Boşanmanın ya da ayrılığın eşiğindesiniz fakat partnerinizi hala seviyor ve ilişkinizi kurtarmak mı istiyorsunuz? Online çift terapisi tam da aradığınız ve ihtiyacınız olan şey! 

Online çift terapi uygulamasıyla ev konforunuzda kendi seçtiğiniz uzmandan yardım alabilir ve özel hayatınızın kalitesini artırabilirsiniz. 

İnternet üzerinden terapi yardımı almak Terappin mobil uygulaması ile evinizin rahatlığında! Hala karar veremediniz mi? Beklemeden bir seans deneyin, endişelerinizden kurtulun!

 

Çift Terapisi Fiyatları

Çift terapisine ihtiyacınız olduğuna ve uzman yardımı almanız gerektiğine karar verdiniz ama hala soru işaretleriniz mi var? Mesela nereye gideceğinizi ya da ne kadar ödeyeceğinizi bilmiyor musunuz? Artık endişelenmenize gerek yok! Terappin size 200’den fazla uzman klinik psikolog arasından seçim sunuyor. Üstelik hangi şehirde olduğunuzun da hiçbir önemi yok! Evinizden 45 dakikalık seanslar almanız artık mümkün! Hemen Terappin mobil uygulamasını indirerek detayları öğrenebilirsiniz!

Nasıl Çalışır?
Uzman bir psikolog ile eşleşin.
Uzman bir psikolog ile eşleş

Soracağımız birkaç sorunun ardından ihtiyacına uygun, alanlarında uzman bir psikolog ile eşleş.

Hemen seansa başlayın veya randevu oluşturun.
Hemen seansa başla veya randevu oluştur

Sana en uygun çevrimiçi uzman psikolog ile hemen terapiye başla veya istediğin gün ve saat için randevunu %15 indirimli oluştur.

45 dakika online seansa katıl.
45 dakika online seansa katıl

Psikoloğun ile 45 dakika görüntülü çevrimiçi seansa başla. Unutma görüşmelerin sadece senin ve psikoloğun arasında. 🤫

Yaşam kaliteni arttırmak, hayata karşı bakış açını değiştirmek senin elinde. Terappin, çıkacağın bu yolda aradığın desteği alabilmen için senin yanında

İlk kez terapi alan danışanların %75'i terapilerine devam etti.

100 TL'den başlayan fiyatlarla şimdi çevrimiçi terapi alın.

Şimdi Bir Randevu Oluştur

Merak Ettiklerinizi Yanıtlıyoruz

Hangi programı seçeceğinizden emin değil misiniz veya hizmetlerimiz hakkında sorularınız mı var?
Endişelerinizi gidermek için SSS bölümümüzü inceleyin.

Sıkça Sorulan Sorular

Danışan Yorumları

  Puan:

  "İstediginiz yerden evden arabadan isten kendinizi 45 dk izole edip yol ile zaman harcamadan seansinizi gerceklestiriyorsunuz. En onemlisi devamliligi kolay ve surdurulebilir olmasi. Psikologa gidenler bilir bu yolda en zor ve en onemli sey devamlilik. Tesekkurler"

  Kzmn9 – Mar 15, 2021
  Puan:

  "Karşıdan avrupaya taşındığımdan beri terapistime gitmek çok zor oluyordu, terapistim buraya gelmiş beni de davet etti. Üstelik seanslar çok daha verimli geçiyor 3 aydır🙃 herkese tavsiye.."

  Denizars – Feb 13, 2021
  Puan:

  "Pandemi yüzünden hastanelere polikliniklere gitmeye çekinirdim şansıma karşıma bu uygulama çıktı aldığım terapiden gayet memnun kaldım devam etmeyi düşünüyorum programda emeği geçen herkese teşekkür ederim"

  bejark – Dec 21, 2020
  Puan:

  "İş stresimden dolayı böyle bir terapi aldım ve çok faydalı oldu. Özellikle bu dönemde insanların tam da ihtiyacı olan bir uygulama. Emeğinize sağlık! ❤️"

  yagmursan – Nov 21, 2020
  Puan:

  "Sonunda bir düşündü. Teşekkürler en ihtiyaç duyduğum hizmetti. İhtiyacımı tam destek karşılıyor."

  Ssedddss - Nov 16, 2020
  Puan:

  "Benim gibi terapiste gitmek için zamanı olmayanlar için birebir. Ben çok beğendim, arayüzü çok kullanışlı. Geliştiricilerinden emeği geçenlerden Allah razı olsun."

  sudeleraz – Oct 5, 2020
Terappin Uygulamasını Ücretsiz İndir
Hemen Yükle ve İlk Seansına %15 İndirimli Katıl!

Uzman klinik psikologlardan hemen terapi alın ve değişimi başlatın

Terappin'i Ücretsiz İndir