Online Panik Atak Terapisi Uzmanı
Terappin Mobil Terapi Uygulaması

Çarpıntı, nefes darlığı ve terleme bedeninizi sıkça ele mi geçiriyor? Olaylar karşısında “savaş ya da kaç” uyarısını aldığınızda kaçan taraf mısınız? Kendinizden ve gerçeklikten kopmalar mı yaşıyorsunuz? Online panik atak terapisi ile tanışmanın tam zamanı! Terappin ile panik atak krizlerine son vermek çok kolay!

Online Panik Atak Terapi Uzman

 

Online panik atak terapisi günümüzde sıkça tercih edilen hizmetlerden birisi.

Çoğumuzun sıkça yaşadığı bu durumun ne olduğunu biraz aydınlatalım.

 

Panik Atak Nedir?

Panik Atak anksiyetenin (kaygı bozukluğu) en sık görülen türüdür. Beklenmedik şekilde ortaya çıkan bu ruhsal bozukluk bireyde yoğun bir korku ve kaygı yaratır. 

10 dakika içinde şiddeti artar ve nefes darlığı, kalp sıkışması, titreme gibi olumsuz fiziksel sonuçlar doğurur.

Panik atak belirtileri her bireyde farklı şekillerde ve farklı yoğunluklarda görülebilir. Bazen çevresel faktörler bazen ise kişiliğimiz bu hastalığın oluşumuna ve ilerlemesine zemin hazırlar

Bu durumda bir online panik atak terapi uzmanı ile görüşmek ve hastalığın nedenleri ve sonuçlarına ilişkin hastaya özel tanılar koymak en sağlıklısı olacaktır. 

 

Terappin ile Size Özel Bireysel Terapi Bir Tık Uzağınızda! 

 

Panik atak pek çok kişi tarafından deneyimlense de sebepleri ve sonuçları her birey için farklılık gösterir

Online panik atak terapisi ile size en uygun tedavi metodu ile tanışın! 

Terappin bünyesinde hizmet veren uzman psikologlarımız danışanlarıyla görüştükten sonra çocukluktan yetişkinliğe kadar olan bütün evreleri dikkate alarak bireye özgü tanılarda bulunurlar

Böylece her danışanın içinde bulunduğu sosyal, kültürel ve ekonomik koşullara göre seanslar ve tedavi yöntemleri belirlenir

 

Online Panik Atak Terapisi Psikolog Hizmeti

 

Son zamanların en popüler hizmetlerinden biri olmasına rağmen online terapi hizmetinin güvenilirliği sorgulanıyor.

İstediğim verimi alabilir miyim?

Ya param çöpe giderse?

Seans sırasında internet problemi yaşarsam ne olacak?

Online bir terapi uzmanına ne kadar güvenebilirim?

Terappin ile bütün kaygılardan uzak bir terapi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Online panik atak terapisi hizmetini en iyi şekilde sunan Terappin mobil uygulaması, uzman psikologları, kişiye özel tedavi seçenekleri ve 7/24 ulaşılabilir olmasıyla sizin için güvenilir bir terapi ortamı sağlar.

 

Terappin Hizmet Çeşitleri

 

Genel olarak panik atağın şiddeti ve süresi birçok insan için aynı olsa da saldırıyı tetikleyen durumlara göre farklılaşabilir.

Tüm panik atak türlerinin en temel özelliği ne zaman ve nerede yaşanacağının belli olmamasıdır. Uyku esnasında dahi deneyimleyebileceğiniz panik atak dakikalar içinde zirveye ulaşır ve maksimum 15 dakika sonra kendiliğinden sonlanabilir.

Online panik atak terapisini 3 temel hizmet başlığı altında sizler için detaylandıracağız.

 

Spontan Panik Atak

 

Gün içinde hiç beklenmedik bir anda karşılaşılan panik atak türüdür. İçinde bulunulan çevresel faktörler spontan panik atağı tetiklemez. Uyku halindeyken bile ortaya çıkabilir.

Panik bozukluğuna özgü olan bu atak türü tekrarlayıcı bir ruhsal rahatsızlıktır.

 

Durumsal Panik Atak

 

Kişinin içinde bulunduğu çevresel faktörler durumsal panik atağın tetikleyicisidir. Örneğin kapalı mekânda kalma korkusu (klostrofobi) olan bir birey için asansöre binmek hatta bunun düşüncesi bile panik atağa neden olabilir

 Durumsal panik atak aşağıdaki durumlarda sıkça gözlemlenir:

-uyku terörü

-özgül ve sosyal fobiler

-travma sonrası stres bozukluğu

- Obsesif Kompulsif Bozukluk

 

Durumsal Olarak Yatkınlık Gösterilen Panik Atak

 

Bireylerin içinde bulunduğu ortamdan uzaklaştığında bile yaşayabileceği bir panik atak türüdür. 

Durumsal olarak yatkınlık gösterilen panik atak, atağı tetikleyen durumlar esnasında değil sonrasında görülebilir ve aynı durumda her zaman tekrarlanmaya da bilir

Örneğin sosyal fobisi olan bir kişi bulunduğu sosyal ortamdayken değil de oradan uzaklaştıktan sonra da panik atak geçirebilir

 

Online Panik Atak Terapisi Uygulaması

 

Online panik atak terapisi artık ev rahatlığında sizlerle!

Terappin mobil uygulaması ile dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman online terapi hizmetinden yararlanabilirsiniz

Uzman terapistlerimizin eşliğinde kendinizi keşfetmek ve ruhsal sorunlarınıza çözümler bulmak artık çok kolay 

Hemen uygulamayı indirin ve sizin için en uygun danışmanla seanslarınıza başlayın

Kişisel verileriniz ve sağlığınız Terappin ile güvende!

 

Panik Atak Terapisi Fiyatları

 

Panik atak terapisi ile ilgili sıkça merak edilen konulardan birisi seans ücretleri

Online terapi hizmetinden yararlanmaya karar verdiyseniz Terappin mobil uygulamasının bütçenizi de ruhunuzu da en uygun hizmeti vereceğinden şüpheniz olmasın

Detaylı bilgi için hemen indirin!

Nasıl Çalışır?

Terappin ile değişim yolculuğuna 4 kolay adımda başlayın.

Testi Tamamla

Senin için en uygun psikoloğu küçük bir testten sonra öneriyoruz.

Hemen Başla veya Randevu Al

Çevrimiçi psikologlara hemen ulaşın veya istediğiniz gün ve saate randevu oluşturun.

Seansa Katıl

Terapistiniz ile 45 dakika görüntülü çevrimiçi seansa başlayın.

Ben Hazırım

Danışmanlık Konularımız

Kendiniz ya da sevdiğiniz herhangi birisi yoğun psikolojik problemlerle mücadele ediyor olabilir. Fakat bu konu hakkındaki endişeleri azaltmanın zamanı geldi. Özellikle Covid-19 salgını döneminde daha çok online psikolog yardımına ihtiyacımız olduğunu fark edebiliriz. Ülkemizde yaşanan kapanmalar sosyal ve duygusal olarak herkesi olumsuz etkiledi. Bu yüzden Terappin ailesi olarak size birçok çeşit online psikolog hizmeti sunuyoruz. Online psikolog hizmet çeşitlerinden detaylı bahsetmeden evvel online terapi ve psikolog faydalarını sizin için derledik:

 • - 200’den fazla alanlarında uzman klinik psikolog arasından özgeçmişlerini okuyarak seçim yapabilirsiniz.
 • - Hangi şehirde olduğunuzun ya da seansı nerede yapacağınızın bir önemi yok! Çünkü online psikoloğunuzla işyerinizden bile online hizmet alabilirsiniz.
 • - Psikolojik desteğe karşı önyargılı olan insanlara karşı birçok kolaylık ve erişe bilirlik sağlar.

Depresyon

Panik Atak

Bağımlılık

Bipolar

Anksiyete

Çocuk Psikolojisi

Aile ve Çift Terapisi

Yetişkin Psikolojisi

Ergen Psikolojisi

Online

Şizofreni

Cinsel Bozukluk

Depresyon

Çoğunluğun bildiğinin aksine depresyon sadece ilaçla tedavi edilmesi gerekilen bir hastalık değildir. Bu nedenle depresyonu terapi yöntemiyle tedavi etmek mümkündür. Bilinenin üzerine depresyon çoğunlukla bir savunma ya da tepki olarak ortaya çıkar. Depresyonun birkaç önemli nedenleri şöyledir:

Devamını Oku

Panik Atak

Panik atak da aynı depresyon gibi genelde bir hastalık olarak sayılmaktan ziyade bir savunma ya da tepki olarak görülür. Bu nedenle belirli yaklaşım ve terapi modeliyle panik atak şiddetini azaltmak ya da panik atağı atlatmak mümkündür. Panik atak günümüzde en yoğun online psikolog desteği ihtiyacı gören çeşitlerden biridir. Bu yüzden bu konu hakkında yalnız ya da çaresiz hissetmenize gerek yok. Terappin ailesi olarak sizin için hayatınızı kolaylaştırmak bizim en büyük hedefimiz.

Devamını Oku

Bağımlılık

Online depresyon terapisi bilişsel ve davranışsal tedavi sistemine dayanır (CBT) Terapistler bu yöntem aracılığıyla hastanın depresyonu tetikleyecek duygu ve düşüncelerden nasıl kurtulacağı üzerine yoğunlaşırlar.

Devamını Oku

Bipolar

Bağımlılıkları madde ve davranışsal bağımlılıklar olarak iki kategoride incelemek mümkündür. Madde bağımlılıkları:

Devamını Oku

Anksiyete

Bipolar, ayrıca manik depresyon olarak da bilinir. Bu depresyon çeşidi kişinin duygularında ve enerjisinde yaşadığı ani yükselmeleri ya da düşüşleri ifade eden bir duygu durum bozukluğu olarak tanımlanır. Bipolara bozukluğu olan kişilerde bu ani değişiklikler kişinin gündelik yaşamını son derece şiddetli etkileyebilir. Ayrıca bilinmelidir ki, bipolar dünyada çok yaygın görülen bir psikolojik rahatsızlıktır.

Devamını Oku

Çocuk Psikolojisi

Çocuk psikolojisi, çocukların büyüme sürecinde kendi ve ailesinin duygusal sağlığı için üzerinde durulması gereken önemli bir psikolojidir. Ailelerin genelde çocuk psikoloğuna başvurma sebepleri aşağıdaki gibi genellenebilir:

Devamını Oku

Aile ve Çift Terapisi

Özellikle Covid-19 salgınıyla birlikte birçok aile ve çift birtakım sorunlarla karşılaştı. Ailenizi ya da ilişkinizi kurtarmak istiyor ve kalitesini arttırmak istiyorsanız aile ve çift terapisi sizin için.

Devamını Oku

Yetişkin Psikolojisi

Yetişkin hayatı birçok sorumlulukla gelir. Bazen bu sorumluluklarla yaşamak, onlarla mücadele etmek son derece zor olabilir. Bu nedenle yetişkin psikolojisi Terappin ailesi olarak önem verdiğimiz alanlardan bir tanesidir. Yetişkin psikolojisinin içine giren birçok özel duygu durum bozukluğunun tedavisi online psikologlarımızla artık mümkün!

Devamını Oku

Ergen Psikolojisi

Ergenlik dönemi herkesin yetişkinliğe geçiş ve çocukluktan çıkış döneminde yaşadığı bazılarını son derece zorlayan bir dönemdir. Bu dönemde gençler zor ve duygusal zamanlar geçirebilir. Fakat artık ne aileler ne de gençler bu dönemin zorluğunda yalnız!

Devamını Oku

Cinsel Terapi

Cinsel bozukluk ve bu konu hakkında bir profesyonele danışmak günümüzde birçok kişiye utanç verici gelmektedir. Fakat bilinmelidir ki, sağlıklı bir cinsel yaşam hem kişinin yaşamının hem de ilişkinin dinamiğinin kalitesini arttırır. Bu nedenle eğer cinsel bozukluk kaynaklı cinsel terapiye ihtiyacınız varsa ve buna çekiniyorsanız, online cinsel terapi tam da ihtiyacınız olan şey!

Devamını Oku

İlk kez terapi alan danışanların %75'i terapilerine devam etti.

100 TL'den başlayan fiyatlarla şimdi çevrimiçi terapi alın.

Şimdi Bir Randevu Oluştur

Merak Ettiklerinizi Yanıtlıyoruz

Hangi programı seçeceğinizden emin değil misiniz veya hizmetlerimiz hakkında sorularınız mı var?
Endişelerinizi gidermek için SSS bölümümüzü inceleyin.

Sıkça Sorulan Sorular

Danışan Yorumları

 • Puan:

  "İstediginiz yerden evden arabadan isten kendinizi 45 dk izole edip yol ile zaman harcamadan seansinizi gerceklestiriyorsunuz. En onemlisi devamliligi kolay ve surdurulebilir olmasi. Psikologa gidenler bilir bu yolda en zor ve en onemli sey devamlilik. Tesekkurler"

  Kzmn9 – Mar 15, 2021
 • Puan:

  "Karşıdan avrupaya taşındığımdan beri terapistime gitmek çok zor oluyordu, terapistim buraya gelmiş beni de davet etti. Üstelik seanslar çok daha verimli geçiyor 3 aydır🙃 herkese tavsiye.."

  Denizars – Feb 13, 2021
 • Puan:

  "Pandemi yüzünden hastanelere polikliniklere gitmeye çekinirdim şansıma karşıma bu uygulama çıktı aldığım terapiden gayet memnun kaldım devam etmeyi düşünüyorum programda emeği geçen herkese teşekkür ederim"

  bejark – Dec 21, 2020
 • Puan:

  "İş stresimden dolayı böyle bir terapi aldım ve çok faydalı oldu. Özellikle bu dönemde insanların tam da ihtiyacı olan bir uygulama. Emeğinize sağlık! ❤️"

  yagmursan – Nov 21, 2020
 • Puan:

  "Sonunda bir düşündü. Teşekkürler en ihtiyaç duyduğum hizmetti. İhtiyacımı tam destek karşılıyor."

  Ssedddss - Nov 16, 2020
 • Puan:

  "Benim gibi terapiste gitmek için zamanı olmayanlar için birebir. Ben çok beğendim, arayüzü çok kullanışlı. Geliştiricilerinden emeği geçenlerden Allah razı olsun."

  orgasbu – Oct 5, 2020

Bu Gün Online Terapi Almak İçin Şimdi Üye Olun

Terapistiniz bugün sizinle yolculuğa çıkmaya hazır. Peki ne bekliyorsunuz?

Şimdi Kaydol