Online Terapi Uzmanı | En İyi Online Terapi Hizmeti
En İyi Online Terapi Hizmeti

Başarılı bir online terapi uzmanı ile yaşam kalitenizi arttırmanız artık çok kolay! Bir web sitesine tıklayarak ya da telefonlarınıza bir uygulama indirerek online bir terapi hizmetine hızlıca erişebilirsiniz. Online terapi ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları aşağıdaki başlıklar altında sizin için cevapladık.

Online Terapi Uzmanı

Günümüzde neredeyse herkesin cebinde bir antidepresan var. Modern çağda hayatlarımızın hızlı akışı stres, yorgunluk ve kaygı gibi olumsuz duyguları tetikliyor. 

Uzman psikologların yardımına daha çok ihtiyaç duyuyoruz. 

Terappin mobil uygulaması ile bir psikoloğun ofisine gitmektense ofisi internet erişiminizin olduğu herhangi bir yere taşımak artık çok kolay! 

Online terapi uzmanı bir tık uzağınızda!

Online terapi uzmanının yüksek lisansı var mı? 

Yüksek lisans sizi korur! 

“Terapist” ve “Psikoterapist” kelimelerini artık sıkça duymaktayız. Bir çok web sitesinde herhangi birinin terapist olduğunu iddia etmesi ve terapi gibi görünen hizmetler sunabilmesi çok kolay ama gerçek bir psikoterapi hizmeti alıp almadığımızdan emin olmak zor! 

Bütün psikologlar ve profesyonel sağlık çalışanları hizmet verdikleri ülkelerde yasal çalışma belgesine sahip olmalıdır. 

Yüksek lisans kuralları gereği sadece psikoterapi eğitimi almış ve psikoterapi uygulamaları için yeterli olan kişiler yasal çalışma belgesine sahip olur. 

Herhangi bir web hizmetine kaydolmadan önce sorgulayın

Kiminle çalışıyorum?

Yüksek lisansı var mı?

Yüksek lisans belgesi nerede tutuluyor?

Yüksek lisans numarası nedir?

Tedavi ile ilgili bir sıkıntıda nereye müracaat edebilirim?

Psikolog bulunduğum bölgede çalışma iznine sahip mi?

Psikolog lisansları her ülke tarafından kendi yasaları ve kuralları çerçevesinde verilir. Bu yüzden bir sağlık hizmeti çalışanı sadece lisans aldığı ülkede hizmet verebilir.

Yüksek lisans belgesini veren kişi /kurum bulunduğunuz yerde olduğunda doğrulamalarınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Online Terapi ile Psikolog Hizmeti

 

Bana yardımcı olacak doğru uygulamayı kullanıyor muyum?

Araştırmalara göre online uygulamalar ya da mesajlaşma ile gerçekleştirilen terapiler herkes için aynı etkiye sahip değildir.

Maalesef bugün pek çok site yalan ve yanıltıcı reklamlarla online terapi hizmeti sunduğunu iddia eder. 

Reklamları birer iddia olmanın ötesine geçemez çünkü online terapi uzmanlarının lisanları ya da çalışma yeterlilikleri yoktur.  

Terappin web uygulaması size özel güvenilir ve uzman psikologlarla yürütülen gerçek bir online terapi hizmeti sunar. 

 

Kullanacağım uygulama ve kaydolacağım site güvenli mi? Kişisel bilgilerim korunacak mı? 

Psikoterapistin tedaviye gelen kişi için güvenli ve rahat bir alan yaratması gerekir. 

İnsanların baş edemedikleri duygu ve düşüncelerini ve zorlu hayat tecrübelerini paylaşmaları oldukça güçtür. Bu yüzden güvenebilecekleri bir danışman ararlar. 

Terappin olası bütün güvenlik sorunlarını ortadan kaldırarak sizin için en iyi online terapi hizmetini sunar. 

 

Size Özel Bireysel Terapi

Danışanların çoğu online terapi uygulamalarının kullanımıyla ilgilenirken pek çok psikolog ise online sitelerin ve web uygulamalarının olanaklarını keşfetmekle meşgul. 

Araştırmalar sonucunda bazı teknolojik araçların ofis içi uygulamalarla etkili olabileceği gözlemlendi. 

Hayat akışlarımız bambaşka! Online terapi olanaklarını araştırdıktan sonra sizin için en uygun bireysel terapi yöntemine karar verebilirsiniz. 

“Uzun saatler çalışıyorum” 

O halde hızlı giriş çıkışlar ve hatırlatıcılar için metin mesajları en etkili yöntem olacaktır. Psikologların çoğu da bunu öngörüyor

“Bazen hislerimi ve düşüncelerimi o anki yoğunluğuyla hatırlamıyorum”  

Online uygumalar size duygu ve düşüncelerinizi anında kaydedebileceğiniz ve kendinizi takip edebileceğiniz bir alan sağlıyor. 

“Hastayım, tatildeyim, iş seyahatindeyim. Terapiye nasıl devam edeceğim?”

Online psikoterapilerin en avantajlı yanı web konferanslar düzenleyerek terapi akışında süreklilik sağlaması. 

Nasıl Çalışır?

Terappin ile değişim yolculuğuna 4 kolay adımda başlayın.

Testi Tamamla

Senin için en uygun psikoloğu küçük bir testten sonra öneriyoruz.

Hemen Başla veya Randevu Al

Çevrimiçi psikologlara hemen ulaşın veya istediğiniz gün ve saate randevu oluşturun.

Seansa Katıl

Terapistiniz ile 45 dakika görüntülü çevrimiçi seansa başlayın.

Ben Hazırım

Danışmanlık Konularımız

Kendiniz ya da sevdiğiniz herhangi birisi yoğun psikolojik problemlerle mücadele ediyor olabilir. Fakat bu konu hakkındaki endişeleri azaltmanın zamanı geldi. Özellikle Covid-19 salgını döneminde daha çok online psikolog yardımına ihtiyacımız olduğunu fark edebiliriz. Ülkemizde yaşanan kapanmalar sosyal ve duygusal olarak herkesi olumsuz etkiledi. Bu yüzden Terappin ailesi olarak size birçok çeşit online psikolog hizmeti sunuyoruz. Online psikolog hizmet çeşitlerinden detaylı bahsetmeden evvel online terapi ve psikolog faydalarını sizin için derledik:

 • - 200’den fazla alanlarında uzman klinik psikolog arasından özgeçmişlerini okuyarak seçim yapabilirsiniz.
 • - Hangi şehirde olduğunuzun ya da seansı nerede yapacağınızın bir önemi yok! Çünkü online psikoloğunuzla işyerinizden bile online hizmet alabilirsiniz.
 • - Psikolojik desteğe karşı önyargılı olan insanlara karşı birçok kolaylık ve erişe bilirlik sağlar.

Depresyon

Panik Atak

Bağımlılık

Bipolar

Anksiyete

Çocuk Psikolojisi

Aile ve Çift Terapisi

Yetişkin Psikolojisi

Ergen Psikolojisi

Online

Şizofreni

Cinsel Bozukluk

Depresyon

Çoğunluğun bildiğinin aksine depresyon sadece ilaçla tedavi edilmesi gerekilen bir hastalık değildir. Bu nedenle depresyonu terapi yöntemiyle tedavi etmek mümkündür. Bilinenin üzerine depresyon çoğunlukla bir savunma ya da tepki olarak ortaya çıkar. Depresyonun birkaç önemli nedenleri şöyledir:

Devamını Oku

Panik Atak

Panik atak da aynı depresyon gibi genelde bir hastalık olarak sayılmaktan ziyade bir savunma ya da tepki olarak görülür. Bu nedenle belirli yaklaşım ve terapi modeliyle panik atak şiddetini azaltmak ya da panik atağı atlatmak mümkündür. Panik atak günümüzde en yoğun online psikolog desteği ihtiyacı gören çeşitlerden biridir. Bu yüzden bu konu hakkında yalnız ya da çaresiz hissetmenize gerek yok. Terappin ailesi olarak sizin için hayatınızı kolaylaştırmak bizim en büyük hedefimiz.

Devamını Oku

Bağımlılık

Online depresyon terapisi bilişsel ve davranışsal tedavi sistemine dayanır (CBT) Terapistler bu yöntem aracılığıyla hastanın depresyonu tetikleyecek duygu ve düşüncelerden nasıl kurtulacağı üzerine yoğunlaşırlar.

Devamını Oku

Bipolar

Bağımlılıkları madde ve davranışsal bağımlılıklar olarak iki kategoride incelemek mümkündür. Madde bağımlılıkları:

Devamını Oku

Anksiyete

Bipolar, ayrıca manik depresyon olarak da bilinir. Bu depresyon çeşidi kişinin duygularında ve enerjisinde yaşadığı ani yükselmeleri ya da düşüşleri ifade eden bir duygu durum bozukluğu olarak tanımlanır. Bipolara bozukluğu olan kişilerde bu ani değişiklikler kişinin gündelik yaşamını son derece şiddetli etkileyebilir. Ayrıca bilinmelidir ki, bipolar dünyada çok yaygın görülen bir psikolojik rahatsızlıktır.

Devamını Oku

Çocuk Psikolojisi

Çocuk psikolojisi, çocukların büyüme sürecinde kendi ve ailesinin duygusal sağlığı için üzerinde durulması gereken önemli bir psikolojidir. Ailelerin genelde çocuk psikoloğuna başvurma sebepleri aşağıdaki gibi genellenebilir:

Devamını Oku

Aile ve Çift Terapisi

Özellikle Covid-19 salgınıyla birlikte birçok aile ve çift birtakım sorunlarla karşılaştı. Ailenizi ya da ilişkinizi kurtarmak istiyor ve kalitesini arttırmak istiyorsanız aile ve çift terapisi sizin için.

Devamını Oku

Yetişkin Psikolojisi

Yetişkin hayatı birçok sorumlulukla gelir. Bazen bu sorumluluklarla yaşamak, onlarla mücadele etmek son derece zor olabilir. Bu nedenle yetişkin psikolojisi Terappin ailesi olarak önem verdiğimiz alanlardan bir tanesidir. Yetişkin psikolojisinin içine giren birçok özel duygu durum bozukluğunun tedavisi online psikologlarımızla artık mümkün!

Devamını Oku

Ergen Psikolojisi

Ergenlik dönemi herkesin yetişkinliğe geçiş ve çocukluktan çıkış döneminde yaşadığı bazılarını son derece zorlayan bir dönemdir. Bu dönemde gençler zor ve duygusal zamanlar geçirebilir. Fakat artık ne aileler ne de gençler bu dönemin zorluğunda yalnız!

Devamını Oku

Cinsel Terapi

Cinsel bozukluk ve bu konu hakkında bir profesyonele danışmak günümüzde birçok kişiye utanç verici gelmektedir. Fakat bilinmelidir ki, sağlıklı bir cinsel yaşam hem kişinin yaşamının hem de ilişkinin dinamiğinin kalitesini arttırır. Bu nedenle eğer cinsel bozukluk kaynaklı cinsel terapiye ihtiyacınız varsa ve buna çekiniyorsanız, online cinsel terapi tam da ihtiyacınız olan şey!

Devamını Oku

İlk kez terapi alan danışanların %75'i terapilerine devam etti.

100 TL'den başlayan fiyatlarla şimdi çevrimiçi terapi alın.

Şimdi Bir Randevu Oluştur

Merak Ettiklerinizi Yanıtlıyoruz

Hangi programı seçeceğinizden emin değil misiniz veya hizmetlerimiz hakkında sorularınız mı var?
Endişelerinizi gidermek için SSS bölümümüzü inceleyin.

Sıkça Sorulan Sorular

Danışan Yorumları

 • Puan:

  "İstediginiz yerden evden arabadan isten kendinizi 45 dk izole edip yol ile zaman harcamadan seansinizi gerceklestiriyorsunuz. En onemlisi devamliligi kolay ve surdurulebilir olmasi. Psikologa gidenler bilir bu yolda en zor ve en onemli sey devamlilik. Tesekkurler"

  Kzmn9 – Mar 15, 2021
 • Puan:

  "Karşıdan avrupaya taşındığımdan beri terapistime gitmek çok zor oluyordu, terapistim buraya gelmiş beni de davet etti. Üstelik seanslar çok daha verimli geçiyor 3 aydır🙃 herkese tavsiye.."

  Denizars – Feb 13, 2021
 • Puan:

  "Pandemi yüzünden hastanelere polikliniklere gitmeye çekinirdim şansıma karşıma bu uygulama çıktı aldığım terapiden gayet memnun kaldım devam etmeyi düşünüyorum programda emeği geçen herkese teşekkür ederim"

  bejark – Dec 21, 2020
 • Puan:

  "İş stresimden dolayı böyle bir terapi aldım ve çok faydalı oldu. Özellikle bu dönemde insanların tam da ihtiyacı olan bir uygulama. Emeğinize sağlık! ❤️"

  yagmursan – Nov 21, 2020
 • Puan:

  "Sonunda bir düşündü. Teşekkürler en ihtiyaç duyduğum hizmetti. İhtiyacımı tam destek karşılıyor."

  Ssedddss - Nov 16, 2020
 • Puan:

  "Benim gibi terapiste gitmek için zamanı olmayanlar için birebir. Ben çok beğendim, arayüzü çok kullanışlı. Geliştiricilerinden emeği geçenlerden Allah razı olsun."

  orgasbu – Oct 5, 2020

Bu Gün Online Terapi Almak İçin Şimdi Üye Olun

Terapistiniz bugün sizinle yolculuğa çıkmaya hazır. Peki ne bekliyorsunuz?

Şimdi Kaydol