Online Psikolog Hizmeti
Terappin Online Psikolojik Danışma Uygulaması

Online psikolog, birçok insanın ihtiyacı olan şey olabilir. Her zaman ruhen aynı ve sabit hissetmek pek mümkün olmayabilir. Bazen aşılamayan duygusal ve ruhsal sorunlarla karşılaşabiliriz ve bu çok normaldir. Ama artık endişelenmenize gerek yok! Çevrim içi olarak ev rahatlığınızda sizi endişelendiren herhangi bir sorunun üstesinden gelmek son derece kolay!

Mercedes-Benz Türk
Deloitte
QNB Finansbank
Colins
Yıldız Holding
Karadeniz Holding
IBTech

Terappin ile kolayca çevrimiçi terapi alın

 

Online psikolog hizmeti teknoloji ve dijital çağın büyümesiyle birlikte ortaya çıkmış henüz yeni olan bir kavramdır. Bu konu hakkında daha çok bilgi edinmeyi arzular mısınız? İşte bu sayfanın devamında bulacaklarınız:

 • Online psikolog hizmeti
 • Size özel bireysel psikolojik danışman
 • Online psikolog hizmet çeşitleri
 • Yetişkin, çocuk, aile ve çift psikoloğunun da içinde bulunduğu 12 çeşit
 • Online psikolog uygulaması
 • Online psikolog fiyatları

Kendinizin ya da etrafınızdaki birinin herhangi bir psikolojik desteğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Terappin ailesi olarak sizin ve sevdiklerinizin ruh sağlığı bizim için önemli! Okumaya devam ederek online hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olun. Hadi başlayalım!

 

Online Psikolog Hizmeti

 

Dijital çağın gelişimi ve mobil cihazların da hayatımızdaki yeri büyüdüğünden beri hayatımıza birçok yenilik girdi. Online psikolog hizmeti de bunlardan bir tanesi. Özellikle Covid-19 salgının yayılmasıyla birlikte teknolojik cihazların gündelik işlerimizdeki yerinin önemi de gözle görülür derece arttı. Hala birçoğumuz yeni çağa ve içinde bulunduğumuz duruma uyuma sağlamaya çalışıyoruz. Fakat çoğunlukla bu yeniliklerin gündelik yaşamı kolaylaştırdığını da hatırlamalıyız.

Özellikle salgın döneminde ortaya çıkmış olan sosyal izolasyon ve yalnızlık kaynaklı birçok insan ruhsal olarak zor durumların içine girdi. Aynı evde yaşayan çiftler, ergenlik döneminde olup uzaktan eğitim olan gençler, kısaca toplumdaki herkes olumlu ya da olumsuz salgından etkilendi. Bu nedenle günümüzde birçok insan psikolojik yardımın hayatlarını kolaylaştıracağına inanıyor.

Aklınızda hala “online psikolog nedir?” sorusu mu canlanıyor? İşte sizin için cevabımız: Online psikolog, özellikle dijital çağın ve elektronik mobil cihazların gelişimiyle birlikte ortaya çıkmış olan, çevrim içi hizmet vermeyi ana hedef edinmiş psikolojik hizmet türüdür. Ev rahatlığında seans yapma imkânı sunan ve fiziksel olarak gittiğiniz terapilerden farkı yoktur. Alanlarında uzman klinik psikologlardan tarafından evden çıkmadan psikolog hizmeti almayı mümkün kılan bir hizmettir.

 

Size Özel Bireysel Psikolojik Danışmanlık

 

Psikolojik danışmanlığın online platformdan olduğunu duyunca birçok soru da aklınıza gelebilir. Bunlardan en önde geleni, online terapinin bir bilgisayar tarafından yapılacak olup olmamasıdır. Ancak, yukarıda da açıklandığı gibi online psikolog hizmetinden faydalanırken karşınızda eğitimlerini tamamlamış uzman psikologlar olacaktır. Ayrıca online olduğu için terapinin kalitesinden şüphe edilebilir fakat normal terapiden hiçbir farkı yoktur.

Online psikolog hizmetiyle kendinize özel bireysel psikolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Terappin mobil uygulaması üzerinden kendi seçeceğiniz uzman ile iletişime geçmenizin ardından psikoloğumuz size özel terapi modelini bireysel olarak oluşturacaktır. Bu nedenle size özel ve sizin sorununuzu çözmeye yönelik plan online psikolog tarafından oluşturulacaktır.

Özellikle son dönemlerde kendinizi izole ve yalnız hissetmeniz son derece normal. Bu nedenle size özel oluşturulacak bireysel psikolojik danışmanlık hizmetinden yararlanmak bir seçenek. Farklı alanlarda uzman klinik uzman psikologların yardımıyla hayatınızı zorlaştıran sorunları kolaylıkla çözebilirsiniz.

Endişe etmeden size özel yapılacak psikolojik hizmet planından faydalanmak için Terappin mobil uygulamamızı hemen kontrol edebilirsiniz!

Nasıl Çalışır?
Uzman bir psikolog ile eşleşin.
Uzman bir psikolog ile eşleş

Soracağımız birkaç sorunun ardından ihtiyacına uygun, alanlarında uzman bir psikolog ile eşleş.

Hemen seansa başlayın veya randevu oluşturun.
Hemen seansa başla veya randevu oluştur

Sana en uygun çevrimiçi uzman psikolog ile hemen terapiye başla veya istediğin gün ve saat için randevunu %15 indirimli oluştur.

45 dakika online seansa katıl.
45 dakika online seansa katıl

Psikoloğun ile 45 dakika görüntülü çevrimiçi seansa başla. Unutma görüşmelerin sadece senin ve psikoloğun arasında. 🤫

Yaşam kaliteni arttırmak, hayata karşı bakış açını değiştirmek senin elinde. Terappin, çıkacağın bu yolda aradığın desteği alabilmen için senin yanında

İlk kez terapi alan danışanların %75'i terapilerine devam etti.

100 TL'den başlayan fiyatlarla şimdi çevrimiçi terapi alın.

Şimdi Bir Randevu Oluştur

Merak Ettiklerinizi Yanıtlıyoruz

Hangi programı seçeceğinizden emin değil misiniz veya hizmetlerimiz hakkında sorularınız mı var?
Endişelerinizi gidermek için SSS bölümümüzü inceleyin.

Sıkça Sorulan Sorular

Danışan Yorumları

  Puan:

  "İstediginiz yerden evden arabadan isten kendinizi 45 dk izole edip yol ile zaman harcamadan seansinizi gerceklestiriyorsunuz. En onemlisi devamliligi kolay ve surdurulebilir olmasi. Psikologa gidenler bilir bu yolda en zor ve en onemli sey devamlilik. Tesekkurler"

  Kzmn9 – Mar 15, 2021
  Puan:

  "Karşıdan avrupaya taşındığımdan beri terapistime gitmek çok zor oluyordu, terapistim buraya gelmiş beni de davet etti. Üstelik seanslar çok daha verimli geçiyor 3 aydır🙃 herkese tavsiye.."

  Denizars – Feb 13, 2021
  Puan:

  "Pandemi yüzünden hastanelere polikliniklere gitmeye çekinirdim şansıma karşıma bu uygulama çıktı aldığım terapiden gayet memnun kaldım devam etmeyi düşünüyorum programda emeği geçen herkese teşekkür ederim"

  bejark – Dec 21, 2020
  Puan:

  "İş stresimden dolayı böyle bir terapi aldım ve çok faydalı oldu. Özellikle bu dönemde insanların tam da ihtiyacı olan bir uygulama. Emeğinize sağlık! ❤️"

  yagmursan – Nov 21, 2020
  Puan:

  "Sonunda bir düşündü. Teşekkürler en ihtiyaç duyduğum hizmetti. İhtiyacımı tam destek karşılıyor."

  Ssedddss - Nov 16, 2020
  Puan:

  "Benim gibi terapiste gitmek için zamanı olmayanlar için birebir. Ben çok beğendim, arayüzü çok kullanışlı. Geliştiricilerinden emeği geçenlerden Allah razı olsun."

  sudeleraz – Oct 5, 2020
Terappin Uygulamasını Ücretsiz İndir
Hemen Yükle ve İlk Seansına %15 İndirimli Katıl!

Uzman klinik psikologlardan hemen terapi alın ve değişimi başlatın

Terappin'i Ücretsiz İndir