Online Psikolog Hizmeti
Terappin Online Psikolojik Danışma Uygulaması

Online psikolog, birçok insanın ihtiyacı olan şey olabilir. Her zaman ruhen aynı ve sabit hissetmek pek mümkün olmayabilir. Bazen aşılamayan duygusal ve ruhsal sorunlarla karşılaşabiliriz ve bu çok normaldir. Ama artık endişelenmenize gerek yok! Çevrim içi olarak ev rahatlığınızda sizi endişelendiren herhangi bir sorunun üstesinden gelmek son derece kolay!

Terappin ile kolayca çevrimiçi terapi alın

 

Online psikolog hizmeti teknoloji ve dijital çağın büyümesiyle birlikte ortaya çıkmış henüz yeni olan bir kavramdır. Bu konu hakkında daha çok bilgi edinmeyi arzular mısınız? İşte bu sayfanın devamında bulacaklarınız:

 • Online psikolog hizmeti
 • Size özel bireysel psikolojik danışman
 • Online psikolog hizmet çeşitleri
 • Yetişkin, çocuk, aile ve çift psikoloğunun da içinde bulunduğu 12 çeşit
 • Online psikolog uygulaması
 • Online psikolog fiyatları

Kendinizin ya da etrafınızdaki birinin herhangi bir psikolojik desteğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Terappin ailesi olarak sizin ve sevdiklerinizin ruh sağlığı bizim için önemli! Okumaya devam ederek online hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olun. Hadi başlayalım!

 

Online Psikolog Hizmeti

 

Dijital çağın gelişimi ve mobil cihazların da hayatımızdaki yeri büyüdüğünden beri hayatımıza birçok yenilik girdi. Online psikolog hizmeti de bunlardan bir tanesi. Özellikle Covid-19 salgının yayılmasıyla birlikte teknolojik cihazların gündelik işlerimizdeki yerinin önemi de gözle görülür derece arttı. Hala birçoğumuz yeni çağa ve içinde bulunduğumuz duruma uyuma sağlamaya çalışıyoruz. Fakat çoğunlukla bu yeniliklerin gündelik yaşamı kolaylaştırdığını da hatırlamalıyız.

Özellikle salgın döneminde ortaya çıkmış olan sosyal izolasyon ve yalnızlık kaynaklı birçok insan ruhsal olarak zor durumların içine girdi. Aynı evde yaşayan çiftler, ergenlik döneminde olup uzaktan eğitim olan gençler, kısaca toplumdaki herkes olumlu ya da olumsuz salgından etkilendi. Bu nedenle günümüzde birçok insan psikolojik yardımın hayatlarını kolaylaştıracağına inanıyor.

Aklınızda hala “online psikolog nedir?” sorusu mu canlanıyor? İşte sizin için cevabımız: Online psikolog, özellikle dijital çağın ve elektronik mobil cihazların gelişimiyle birlikte ortaya çıkmış olan, çevrim içi hizmet vermeyi ana hedef edinmiş psikolojik hizmet türüdür. Ev rahatlığında seans yapma imkânı sunan ve fiziksel olarak gittiğiniz terapilerden farkı yoktur. Alanlarında uzman klinik psikologlardan tarafından evden çıkmadan psikolog hizmeti almayı mümkün kılan bir hizmettir.

 

Size Özel Bireysel Psikolojik Danışmanlık

 

Psikolojik danışmanlığın online platformdan olduğunu duyunca birçok soru da aklınıza gelebilir. Bunlardan en önde geleni, online terapinin bir bilgisayar tarafından yapılacak olup olmamasıdır. Ancak, yukarıda da açıklandığı gibi online psikolog hizmetinden faydalanırken karşınızda eğitimlerini tamamlamış uzman psikologlar olacaktır. Ayrıca online olduğu için terapinin kalitesinden şüphe edilebilir fakat normal terapiden hiçbir farkı yoktur.

Online psikolog hizmetiyle kendinize özel bireysel psikolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Terappin mobil uygulaması üzerinden kendi seçeceğiniz uzman ile iletişime geçmenizin ardından psikoloğumuz size özel terapi modelini bireysel olarak oluşturacaktır. Bu nedenle size özel ve sizin sorununuzu çözmeye yönelik plan online psikolog tarafından oluşturulacaktır.

Özellikle son dönemlerde kendinizi izole ve yalnız hissetmeniz son derece normal. Bu nedenle size özel oluşturulacak bireysel psikolojik danışmanlık hizmetinden yararlanmak bir seçenek. Farklı alanlarda uzman klinik uzman psikologların yardımıyla hayatınızı zorlaştıran sorunları kolaylıkla çözebilirsiniz.

Endişe etmeden size özel yapılacak psikolojik hizmet planından faydalanmak için Terappin mobil uygulamamızı hemen kontrol edebilirsiniz!

Nasıl Çalışır?

Terappin ile değişim yolculuğuna 4 kolay adımda başlayın.

Testi Tamamla

Senin için en uygun psikoloğu küçük bir testten sonra öneriyoruz.

Hemen Başla veya Randevu Al

Çevrimiçi psikologlara hemen ulaşın veya istediğiniz gün ve saate randevu oluşturun.

Seansa Katıl

Terapistiniz ile 45 dakika görüntülü çevrimiçi seansa başlayın.

Ben Hazırım

Danışmanlık Konularımız

Kendiniz ya da sevdiğiniz herhangi birisi yoğun psikolojik problemlerle mücadele ediyor olabilir. Fakat bu konu hakkındaki endişeleri azaltmanın zamanı geldi. Özellikle Covid-19 salgını döneminde daha çok online psikolog yardımına ihtiyacımız olduğunu fark edebiliriz. Ülkemizde yaşanan kapanmalar sosyal ve duygusal olarak herkesi olumsuz etkiledi. Bu yüzden Terappin ailesi olarak size birçok çeşit online psikolog hizmeti sunuyoruz. Online psikolog hizmet çeşitlerinden detaylı bahsetmeden evvel online terapi ve psikolog faydalarını sizin için derledik:

 • - 200’den fazla alanlarında uzman klinik psikolog arasından özgeçmişlerini okuyarak seçim yapabilirsiniz.
 • - Hangi şehirde olduğunuzun ya da seansı nerede yapacağınızın bir önemi yok! Çünkü online psikoloğunuzla işyerinizden bile online hizmet alabilirsiniz.
 • - Psikolojik desteğe karşı önyargılı olan insanlara karşı birçok kolaylık ve erişe bilirlik sağlar.

Depresyon

Panik Atak

Bağımlılık

Bipolar

Anksiyete

Çocuk Psikolojisi

Aile ve Çift Terapisi

Yetişkin Psikolojisi

Ergen Psikolojisi

Online

Şizofreni

Cinsel Bozukluk

Depresyon

Çoğunluğun bildiğinin aksine depresyon sadece ilaçla tedavi edilmesi gerekilen bir hastalık değildir. Bu nedenle depresyonu terapi yöntemiyle tedavi etmek mümkündür. Bilinenin üzerine depresyon çoğunlukla bir savunma ya da tepki olarak ortaya çıkar. Depresyonun birkaç önemli nedenleri şöyledir:

Devamını Oku

Panik Atak

Panik atak da aynı depresyon gibi genelde bir hastalık olarak sayılmaktan ziyade bir savunma ya da tepki olarak görülür. Bu nedenle belirli yaklaşım ve terapi modeliyle panik atak şiddetini azaltmak ya da panik atağı atlatmak mümkündür. Panik atak günümüzde en yoğun online psikolog desteği ihtiyacı gören çeşitlerden biridir. Bu yüzden bu konu hakkında yalnız ya da çaresiz hissetmenize gerek yok. Terappin ailesi olarak sizin için hayatınızı kolaylaştırmak bizim en büyük hedefimiz.

Devamını Oku

Bağımlılık

Online depresyon terapisi bilişsel ve davranışsal tedavi sistemine dayanır (CBT) Terapistler bu yöntem aracılığıyla hastanın depresyonu tetikleyecek duygu ve düşüncelerden nasıl kurtulacağı üzerine yoğunlaşırlar.

Devamını Oku

Bipolar

Bağımlılıkları madde ve davranışsal bağımlılıklar olarak iki kategoride incelemek mümkündür. Madde bağımlılıkları:

Devamını Oku

Anksiyete

Bipolar, ayrıca manik depresyon olarak da bilinir. Bu depresyon çeşidi kişinin duygularında ve enerjisinde yaşadığı ani yükselmeleri ya da düşüşleri ifade eden bir duygu durum bozukluğu olarak tanımlanır. Bipolara bozukluğu olan kişilerde bu ani değişiklikler kişinin gündelik yaşamını son derece şiddetli etkileyebilir. Ayrıca bilinmelidir ki, bipolar dünyada çok yaygın görülen bir psikolojik rahatsızlıktır.

Devamını Oku

Çocuk Psikolojisi

Çocuk psikolojisi, çocukların büyüme sürecinde kendi ve ailesinin duygusal sağlığı için üzerinde durulması gereken önemli bir psikolojidir. Ailelerin genelde çocuk psikoloğuna başvurma sebepleri aşağıdaki gibi genellenebilir:

Devamını Oku

Aile ve Çift Terapisi

Özellikle Covid-19 salgınıyla birlikte birçok aile ve çift birtakım sorunlarla karşılaştı. Ailenizi ya da ilişkinizi kurtarmak istiyor ve kalitesini arttırmak istiyorsanız aile ve çift terapisi sizin için.

Devamını Oku

Yetişkin Psikolojisi

Yetişkin hayatı birçok sorumlulukla gelir. Bazen bu sorumluluklarla yaşamak, onlarla mücadele etmek son derece zor olabilir. Bu nedenle yetişkin psikolojisi Terappin ailesi olarak önem verdiğimiz alanlardan bir tanesidir. Yetişkin psikolojisinin içine giren birçok özel duygu durum bozukluğunun tedavisi online psikologlarımızla artık mümkün!

Devamını Oku

Ergen Psikolojisi

Ergenlik dönemi herkesin yetişkinliğe geçiş ve çocukluktan çıkış döneminde yaşadığı bazılarını son derece zorlayan bir dönemdir. Bu dönemde gençler zor ve duygusal zamanlar geçirebilir. Fakat artık ne aileler ne de gençler bu dönemin zorluğunda yalnız!

Devamını Oku

Cinsel Terapi

Cinsel bozukluk ve bu konu hakkında bir profesyonele danışmak günümüzde birçok kişiye utanç verici gelmektedir. Fakat bilinmelidir ki, sağlıklı bir cinsel yaşam hem kişinin yaşamının hem de ilişkinin dinamiğinin kalitesini arttırır. Bu nedenle eğer cinsel bozukluk kaynaklı cinsel terapiye ihtiyacınız varsa ve buna çekiniyorsanız, online cinsel terapi tam da ihtiyacınız olan şey!

Devamını Oku

İlk kez terapi alan danışanların %75'i terapilerine devam etti.

100 TL'den başlayan fiyatlarla şimdi çevrimiçi terapi alın.

Şimdi Bir Randevu Oluştur

Merak Ettiklerinizi Yanıtlıyoruz

Hangi programı seçeceğinizden emin değil misiniz veya hizmetlerimiz hakkında sorularınız mı var?
Endişelerinizi gidermek için SSS bölümümüzü inceleyin.

Sıkça Sorulan Sorular

Danışan Yorumları

 • Puan:

  "İstediginiz yerden evden arabadan isten kendinizi 45 dk izole edip yol ile zaman harcamadan seansinizi gerceklestiriyorsunuz. En onemlisi devamliligi kolay ve surdurulebilir olmasi. Psikologa gidenler bilir bu yolda en zor ve en onemli sey devamlilik. Tesekkurler"

  Kzmn9 – Mar 15, 2021
 • Puan:

  "Karşıdan avrupaya taşındığımdan beri terapistime gitmek çok zor oluyordu, terapistim buraya gelmiş beni de davet etti. Üstelik seanslar çok daha verimli geçiyor 3 aydır🙃 herkese tavsiye.."

  Denizars – Feb 13, 2021
 • Puan:

  "Pandemi yüzünden hastanelere polikliniklere gitmeye çekinirdim şansıma karşıma bu uygulama çıktı aldığım terapiden gayet memnun kaldım devam etmeyi düşünüyorum programda emeği geçen herkese teşekkür ederim"

  bejark – Dec 21, 2020
 • Puan:

  "İş stresimden dolayı böyle bir terapi aldım ve çok faydalı oldu. Özellikle bu dönemde insanların tam da ihtiyacı olan bir uygulama. Emeğinize sağlık! ❤️"

  yagmursan – Nov 21, 2020
 • Puan:

  "Sonunda bir düşündü. Teşekkürler en ihtiyaç duyduğum hizmetti. İhtiyacımı tam destek karşılıyor."

  Ssedddss - Nov 16, 2020
 • Puan:

  "Benim gibi terapiste gitmek için zamanı olmayanlar için birebir. Ben çok beğendim, arayüzü çok kullanışlı. Geliştiricilerinden emeği geçenlerden Allah razı olsun."

  orgasbu – Oct 5, 2020

Bu Gün Online Terapi Almak İçin Şimdi Üye Olun

Terapistiniz bugün sizinle yolculuğa çıkmaya hazır. Peki ne bekliyorsunuz?

Şimdi Kaydol