Terappin, psikologlarla danışanları buluşturan online danışmanlık platformudur. Terappin uygulamasının sunmuş olduğu danışmanlık hizmeti zaman, mekan ve ekonomik olarak yüz yüze terapi alma imkanı olmayanlar veya almak istemeyenler için bu alanda online olarak bir psikolojik danışmandan faydalanmasını sağlar.

Sistemimizde kayıtlı, alanlarında uzman ve lisanslı klinik psikologlardan birini seçerek sürecinizi başlatabilirsiniz.

Uzmanlar ile yapılan görüşmeler üçüncü kişilerin erişimine izin vermeyecek şekilde uçtan uca şifreli olarak gerçekleştirilir. Kişisel bilgileriniz savcılık talebi dışında üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Uzmanlarımızın hepsi diploma, lisans, sertifika ve referansları ile platformumuza başvuruda bulunurlar. Bu başvurular, etik kurulumuz tarafından onaylandıktan sonra uzmanlarımız platform tarafından kabul edilir ve listelenir.

Psikoloji dalında, ağır psikiyatrik bozuklukların atak dönemlerinde (şizofreni vb.), disosiyatif bozukluklarda, intihar düşüncesi olanlarda uygun bir yöntem değildir.

Görüşmenizi internet bağlantınızın iyi olduğu, sessiz ve dış etkenlerden uzak olduğunuz bir ortamda gerçekleştirmeniz, en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacaktır. Burada düşük bir bağlantı hızı almanız durumunda görüşmenizde sorunlar yaşayabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Seans süresi 45 dakikadır.

Ödemelerinizi kredi kartı ile İyzico altayapısıyla güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Platformumuzda kredi kartı bilgileriniz saklanmamaktadır.

Her türlü şikayet ve önerilerinizi [email protected] adresine e-posta olarak gönderebilir veya uygulama içerisinde profil sekmesi altında bulunan Whatsapp Canlı Destek hattımızdan bize mesaj olarak iletebilirsiniz.

Terapiye Başla seçeneği aktif olan uzmanlarımızla ödemenizi yaptıktan en fazla 15 dakika sonra, terapistin onaylaması durumunda seansa başlayabilirsiniz. Terapiye Başla seçeneği aktif olmayan uzmanlardan, randevu takvimini görüntüleyerek sizin için uygun zamanı belirleyebilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Oluşturulan randevuya 24 saat kalana kadar ücretsiz iptal imkanı bulunmaktadır. Randevularınızı [email protected] adresine e-posta göndererek veya profil sekmesi altında bulunan Whatsapp Canlı Destek menüsü üzerinden mesaj göndererek iptal edebilirsiniz.