Terappin Psikologlarla danışanları buluşturan bir online danışmanlık platformudur. Terappin uygulamasının sunmuş olduğu danışmanlık hizmeti zaman, mekan ve ekonomik olarak yüz yüze terapi alma imkanı olmayanlar veya almak istemeyenler için bu alanda online olarak bir psikolojik Danışmandan faydalanmasını sağlar.

Sistemimizde kayıtlı, alanlarında uzman, lisanslı psikologlar birini seçerek sürecinizi başlatabilirsiniz.

Uzmanlar ile yapılan görüşmeler 3 Kişilerin erişimine izin vermeyecek şekilde uçtan uca şifreli olarak gerçekleştirilir. Kişisel bilgilerinizin savcılık talebi dışında herhangi biri ile paylaşılmayacaktır.

Uzmanlarımızın hepsi diploma, lisans, sertifika ve referanslarını bildirerek platformumuza başvuruda bulunurlar. Bu başvurular, etik kurulumuz tarafından onaylandıktan sonra uzmanlarımız platform tarafından kabul alır.

Psikoloji dalında, ağır psikiyatrik bozuklukların atak dönemlerinde (şizofreni gibi), disosiyatif bozukluklarda, intihar düşüncesi olanlarda, uygun bir yöntem değildir.

Görüşmenizi internet bağlantınızın iyi olduğu, sessiz ve dış etkenlerden uzak olduğunuz bir ortamda gerçekleştirmeniz, en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacaktır. Burada düşük bir bağlantı hızı almanız durumunda görüşmenizde sorunlar yaşayabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Seans süresi 45 dakikadır.

Ödemelerinizi kredi kartı ile İyzico altayapısı üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Platformumuzda kredi kartı bilgileriniz saklanmamaktadır.

Her türlü şikayet ve önerileriniz için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Hemen al seçeneği aktif olan uzmanlarımızla ödemenizi yaptıktan 10 dakika sonra görüşmeye başlayabilirsiniz. Hemen al seçeneği aktif olmayan uzmanlardan randevu takvimini görüntüleyerek sizin için uygun zamanı belirleyebilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Oluşturulan randevuya 24 saat kalana kadar ücretsiz iptal imkanı bulunmaktadır. Randevularınızın iptali için [email protected] adresinden bize ulabilirsiniz.