Online Cinsel Terapi Uzmanı
En İyi Online Cinsel Terapist Hizmeti

Cinsel ilişki ve cinsel yaşam hakkında birçok tabu ve yanlış anlaşılma her zaman karşımıza çıkmaktadır. Cinsellik konusunda sorun yaşayıp bu konuyu kimseyle paylaşamayan onlarca insandan biri misiniz? Yalnız olmadığınızı bilmelisiniz!

Online cinsel terapi ile bu sorunlarınızı çekinmeden kendi ev rahatlığınızda çözebilmek artık mümkün!

Bu sayfanın devamında aşağıdaki başlıklar yardımıyla online cinsel terapi hakkında daha çok bilgi edinmeniz mümkün:

 • Online cinsel terapi uzmanı
 • Online cinsel terapi ile psikolog hizmeti
 • Size özel bireysel terapi
 • Cinsel terapi faydaları
 • Online cinsel terapi uygulaması
 • Cinsel terapi fiyatları

Artık cinsel yaşamınızdaki problemleriniz hakkında endişelenmenize ve çekinmenize gerek yok! Çünkü Terappin ile online cinsel terapi sadece bir tık uzağınızda! Daha fazlasını öğrenmek için sayfanın devamını okumaya devam edelim...

 

Online Cinsel Terapi Uzmanı

 

Cinsel terapi çekinilmesi ya da duyulmasından korkulması gereken bir terapi değildir. Özellikle ilişki ve evlilik danışmanlıklarında çiftlerin cinsel yaşamının da üstünde durulur. Cinsel yaşam hem ilişkilerde hem evliliklerde önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle danışmanlıklarımızda cinsel terapi desteği de önemlidir. 

Terappin mobil uygulaması sayesinde tabu ya da sorun olarak gördüğünüz herhangi bir cinsel problemi çok kolay bir şekilde giderebilirsiniz. Online cinsel terapi artık mobil cihazınızda! 

Peki online cinsel terapi kimler tarafından yapılıyor? Online cinsel terapi uzman ve lisanslı psikologlar tarafından yapılmaktadır. 

Evlilik ve ilişki danışmanlığı bağlamında cinsel ilişki danışmanlığı, çiftin arasındaki cinsel ilişkiye odaklanmaktadır. Danışmanlık esnasında uzman size rehberlik etmek için oradadır, bu deneyime katılmak için değil! 

Online cinsel terapi uzmanının görevi ilişkideki ya da bireydeki cinsel sorunu ve kaynağını bulup uzmanlığı rehberliğinde sorunu gidermektir.

 

Online Cinsel Terapi ile Psikolog Hizmeti

 

Cinsel terapi ve psikologlara karşı toplumumuzda geçtiğimiz yıllarda daha da çok kendini belli eden önyargı zamanla azalmaktadır. Fakat hala birçok insanın cinsel terapi hakkında büyük bir önyargısının olduğu bir gerçek. Özellikle birçok insan cinsel terapi aldığını kimsenin duymasını istememekte ve sorunlarını dile getirmeye çekinmektedir. Bu sebepler göz önünde bulundurularak hizmetinize Terappin online terapi sunuyoruz! 

Evden çıkmadan ve çekinmeden online cinsel terapi almanız artık çok kolay. 

Daha önce de belirtildiği gibi online cinsel terapi uzman ve lisanslı psikologlar tarafından yapılmaktadır. 

Cinsel terapi, kişinin yaşamakta olduğu cinsel işlev bozukluğu veya problemin altında yatan sebepleri inceleyip çözüm önerileri barındırmayı hedefleyen terapi yöntemidir. Bu nedenle online terapi hizmeti de psikolog ile yapılmaktadır. 

Cinsel yaşam hakkındaki en yanlış bilinen şey seksin doğal, kolay ve minimum efor ile yapıldığının düşünülmesidir. Oysa gerçekte kimi için gayet normal ve doğal olurken, kimi için değildir ve bu gayet normaldir. 

Online terapi ile psikolog hizmetimiz cinsel yaşamı sizin için kolay, doğal ve mental olarak yorulmayacağınız bir hale getirmeyi hedeflemekte. 

 

Size Özel Bireysel Terapi

 

Cinsel terapi hem bireye hem de çiftlere kendilerinin dinlenildiği ve saygı duyulduğu bir atmosfer sağlar. Yukarıda da belirtildiği gibi cinsel terapi, cinsel işlev bozukluğunu ve altındaki sebebi belirleyip sorunu gidermeye yönelik yapılan terapi yöntemidir. Bu nedenle alacağınız online cinsel terapi bireysel ve sizin sorunlarınızı çözme odaklı olacaktır. 

Online cinsel terapi esnasında kendi sınırlarınızı çizmeye yardımcı olacak, kendinizi keşfedecek ve partnerinizle bağlarınızı güçlendirecek bir danışmanlık hizmeti alacaksınız. 

Bu hizmet sayesinde çok daha mutlu, sağlıklı ve tatmin dolu bir cinsel yaşama sahip olmanız mümkün.

Neden cinsel terapi desteği almalıyım sorunuzun cevabını aşağıda maddeler halinde açıkladık:

Birey ve çiftlerin cinsel yaşamları hakkında terapiye başvurması için birçok neden olabilir.

İnsanların cinsel terapiye başvurma sebepleri ve cinsel terapide aradıkları en yaygın nedenleri  sizin için aşağıda listeledik...

-Erkekte sertleşme bozukluğu, prematüre ejakulasyon: (Erken Boşalma) ve uyarılma sorunları gibi performans sorunları,

-Cinsel tiksinti bozukluğu ya da azalmış cinsel istek bozukluğu gibi cinsel istek bozuklukları,

-Yatakta yaratıcılık, oyun ve heyecan aranması,

-Yatak odasında sıkıcılık ve monotonluk,

-Cinsel arzular ya da fetişler yüzünden hissedilen suçluluk duygusu,

-Cinsel ilişki sırasında orgazm taklidi ve bu konu hakkında partnere dürüst olunamaması,

-Seks hakkında suçluluk ve utanma duygusu,

-Cinsel istismar gibi sebeplerden kaynaklanan travmalar,

-Bireyin ya da çiftlerin cinsel yaşamını etkileyen sağlık problemleri.

Yukarıda listelenen maddeler yalnızca en yaygın olan sebeplerdir. Bunlara ek olan sebepler de görülebilir. Eğer cinsel yaşamınızı olumsuz etkileyen herhangi bir etken varsa, çok kolay bir şekilde online cinsel terapiye başvurabilirsiniz!

 

Cinsel Terapi Faydaları

 

Cinsel terapi, çiftlerin ya da bireyin cinsel yaşamı hakkında profesyonel yardım almasıdır. Günümüzde birçok birey cinsel yaşamlarında sorun olsa da yardım almaktan ve özelini üçüncü kişiyle paylaşmaktan çekinmektedir. Buna rağmen, cinsel terapiye başvuran ve yardım alan bireylerin hem günlük hem cinsel yaşamında olumlu gelişmeler ve faydalar olduğu göz ardı edilemez bir gerçektir. 

Sizler için cinsel terapi faydalarını derleyip bir liste hazırladık!

- Çiftler hedeflerini ulaşılabilirlik ve gerçekçilik sınırında belirleyebilir. Hedeflerdeki gerçekçi yaklaşım cinsel tatmin duymalarının önündeki engeli kaldırabilir.

- Terapistin rehberliği çiftlerin ve bireyin cinsel fantezilerini keşfetmelerini sağlar.

- Terapistin cinsel işlev bozuklukları için verdiği ev ödevleri ve egzersizler sorunun çözülmesinde büyük fayda sağlar.

- Çiftlere verilecek duyusal odaklanma egzersizleri çiftin birlikte güvende hissetmesini ve iletişimlerini geliştirmeyi sağlar.

- Çiftlere birbirine karşı dikkatli olmalarının önemi pratik yaparak öğretilir. Terapistin bu önerisi ve öğretisi çiftin birbirini daha iyi tanımasını ve cinsel uyumun yakalanmasını sağlamada önemli rol oynar.

- Cinsel ilişkinin sıkıcı olması engellenir.

Cinsel terapi yapılırken egzersizler, ev ödevleri verilmesi gayet doğaldır. Bu egzersizlerin çiftlerin ya da bireyin cinsel yaşamında olumlu anlamda gelişmeye sebep olduğu gözlemlenmektedir. Bu nedenle, örneğin vajinusmus için verilen parmak egzersizlerinden çekinilmemesi gerekmektedir çünkü bu son derece doğaldır.

 

Online Cinsel Terapi Uygulaması

 

Cinsel terapiye başvurulması gerekilen zamanlar ve terapinin faydaları yukarıda sizler için detaylıca maddelendi. Fakat sizler hala cinsel terapiye başvurmaktan toplumsal tabular nedeniyle çekiniyor musunuz? Artık endişelenmeye ve çekinmeye gerek yok! 

Ev rahatlığınızda online cinsel terapiye başvurmak ve cinsel yaşamınızdaki sorunları gidermek artık çok kolay! 

Online cinsel terapi uygulaması Terappin mobil uygulamasıyla alabileceğiniz hizmetlerden bir tanesidir. Cinsel yaşamınızın kalitesini artırmak ve sorunlarınızı gidermek için Terappin mobil uygulamasından cinsel terapi hizmetini seçmeniz yeterli. Sizin seçeceğiniz uzman eşliğinde 45 dakikalık online görüntülü konuşmalarla cinsel terapi almak Terappin ile çok kolay. 

Online cinsel terapi uygulamasını mobil uygulamasından veya internet sitesinden tek tıkla hızlı bir şekilde edinebilirsiniz.

Unutmayın, cinsel yaşamınızdaki sorununun giderilmesinde ilişkinize ve kendinize büyük faydalar olacaktır.

 

Cinsel Terapi Fiyatları

 

Online cinsel terapiye başvurmaya karar verdiniz fakat terapi ücretleri hakkında endişeli misiniz? Endişelenmenize gerek yok! Cinsel terapi fiyatlarını Terappin mobil uygulamayı indirerek kontrol edebilirsiniz. Unutmayın, 200’den fazla klinik psikoloğun olduğu Terappin’de danışmanlık almak istediğiniz uzmanı kendiniz seçebilirsiniz! Cinsel yaşamınız hakkında artık endişelenmenize gerek yok!

Mobil uygulamayı indirerek detayları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Terappin ile değişim yolculuğuna 4 kolay adımda başlayın.

Testi Tamamla

Senin için en uygun psikoloğu küçük bir testten sonra öneriyoruz.

Hemen Başla veya Randevu Al

Çevrimiçi psikologlara hemen ulaşın veya istediğiniz gün ve saate randevu oluşturun.

Seansa Katıl

Terapistiniz ile 45 dakika görüntülü çevrimiçi seansa başlayın.

Ben Hazırım

Danışmanlık Konularımız

Kendiniz ya da sevdiğiniz herhangi birisi yoğun psikolojik problemlerle mücadele ediyor olabilir. Fakat bu konu hakkındaki endişeleri azaltmanın zamanı geldi. Özellikle Covid-19 salgını döneminde daha çok online psikolog yardımına ihtiyacımız olduğunu fark edebiliriz. Ülkemizde yaşanan kapanmalar sosyal ve duygusal olarak herkesi olumsuz etkiledi. Bu yüzden Terappin ailesi olarak size birçok çeşit online psikolog hizmeti sunuyoruz. Online psikolog hizmet çeşitlerinden detaylı bahsetmeden evvel online terapi ve psikolog faydalarını sizin için derledik:

 • - 200’den fazla alanlarında uzman klinik psikolog arasından özgeçmişlerini okuyarak seçim yapabilirsiniz.
 • - Hangi şehirde olduğunuzun ya da seansı nerede yapacağınızın bir önemi yok! Çünkü online psikoloğunuzla işyerinizden bile online hizmet alabilirsiniz.
 • - Psikolojik desteğe karşı önyargılı olan insanlara karşı birçok kolaylık ve erişe bilirlik sağlar.

Depresyon

Panik Atak

Bağımlılık

Bipolar

Anksiyete

Çocuk Psikolojisi

Aile ve Çift Terapisi

Yetişkin Psikolojisi

Ergen Psikolojisi

Online

Şizofreni

Cinsel Bozukluk

Depresyon

Çoğunluğun bildiğinin aksine depresyon sadece ilaçla tedavi edilmesi gerekilen bir hastalık değildir. Bu nedenle depresyonu terapi yöntemiyle tedavi etmek mümkündür. Bilinenin üzerine depresyon çoğunlukla bir savunma ya da tepki olarak ortaya çıkar. Depresyonun birkaç önemli nedenleri şöyledir:

Devamını Oku

Panik Atak

Panik atak da aynı depresyon gibi genelde bir hastalık olarak sayılmaktan ziyade bir savunma ya da tepki olarak görülür. Bu nedenle belirli yaklaşım ve terapi modeliyle panik atak şiddetini azaltmak ya da panik atağı atlatmak mümkündür. Panik atak günümüzde en yoğun online psikolog desteği ihtiyacı gören çeşitlerden biridir. Bu yüzden bu konu hakkında yalnız ya da çaresiz hissetmenize gerek yok. Terappin ailesi olarak sizin için hayatınızı kolaylaştırmak bizim en büyük hedefimiz.

Devamını Oku

Bağımlılık

Online depresyon terapisi bilişsel ve davranışsal tedavi sistemine dayanır (CBT) Terapistler bu yöntem aracılığıyla hastanın depresyonu tetikleyecek duygu ve düşüncelerden nasıl kurtulacağı üzerine yoğunlaşırlar.

Devamını Oku

Bipolar

Bağımlılıkları madde ve davranışsal bağımlılıklar olarak iki kategoride incelemek mümkündür. Madde bağımlılıkları:

Devamını Oku

Anksiyete

Bipolar, ayrıca manik depresyon olarak da bilinir. Bu depresyon çeşidi kişinin duygularında ve enerjisinde yaşadığı ani yükselmeleri ya da düşüşleri ifade eden bir duygu durum bozukluğu olarak tanımlanır. Bipolara bozukluğu olan kişilerde bu ani değişiklikler kişinin gündelik yaşamını son derece şiddetli etkileyebilir. Ayrıca bilinmelidir ki, bipolar dünyada çok yaygın görülen bir psikolojik rahatsızlıktır.

Devamını Oku

Çocuk Psikolojisi

Çocuk psikolojisi, çocukların büyüme sürecinde kendi ve ailesinin duygusal sağlığı için üzerinde durulması gereken önemli bir psikolojidir. Ailelerin genelde çocuk psikoloğuna başvurma sebepleri aşağıdaki gibi genellenebilir:

Devamını Oku

Aile ve Çift Terapisi

Özellikle Covid-19 salgınıyla birlikte birçok aile ve çift birtakım sorunlarla karşılaştı. Ailenizi ya da ilişkinizi kurtarmak istiyor ve kalitesini arttırmak istiyorsanız aile ve çift terapisi sizin için.

Devamını Oku

Yetişkin Psikolojisi

Yetişkin hayatı birçok sorumlulukla gelir. Bazen bu sorumluluklarla yaşamak, onlarla mücadele etmek son derece zor olabilir. Bu nedenle yetişkin psikolojisi Terappin ailesi olarak önem verdiğimiz alanlardan bir tanesidir. Yetişkin psikolojisinin içine giren birçok özel duygu durum bozukluğunun tedavisi online psikologlarımızla artık mümkün!

Devamını Oku

Ergen Psikolojisi

Ergenlik dönemi herkesin yetişkinliğe geçiş ve çocukluktan çıkış döneminde yaşadığı bazılarını son derece zorlayan bir dönemdir. Bu dönemde gençler zor ve duygusal zamanlar geçirebilir. Fakat artık ne aileler ne de gençler bu dönemin zorluğunda yalnız!

Devamını Oku

Cinsel Terapi

Cinsel bozukluk ve bu konu hakkında bir profesyonele danışmak günümüzde birçok kişiye utanç verici gelmektedir. Fakat bilinmelidir ki, sağlıklı bir cinsel yaşam hem kişinin yaşamının hem de ilişkinin dinamiğinin kalitesini arttırır. Bu nedenle eğer cinsel bozukluk kaynaklı cinsel terapiye ihtiyacınız varsa ve buna çekiniyorsanız, online cinsel terapi tam da ihtiyacınız olan şey!

Devamını Oku

İlk kez terapi alan danışanların %75'i terapilerine devam etti.

100 TL'den başlayan fiyatlarla şimdi çevrimiçi terapi alın.

Şimdi Bir Randevu Oluştur

Merak Ettiklerinizi Yanıtlıyoruz

Hangi programı seçeceğinizden emin değil misiniz veya hizmetlerimiz hakkında sorularınız mı var?
Endişelerinizi gidermek için SSS bölümümüzü inceleyin.

Sıkça Sorulan Sorular

Danışan Yorumları

 • Puan:

  "İstediginiz yerden evden arabadan isten kendinizi 45 dk izole edip yol ile zaman harcamadan seansinizi gerceklestiriyorsunuz. En onemlisi devamliligi kolay ve surdurulebilir olmasi. Psikologa gidenler bilir bu yolda en zor ve en onemli sey devamlilik. Tesekkurler"

  Kzmn9 – Mar 15, 2021
 • Puan:

  "Karşıdan avrupaya taşındığımdan beri terapistime gitmek çok zor oluyordu, terapistim buraya gelmiş beni de davet etti. Üstelik seanslar çok daha verimli geçiyor 3 aydır🙃 herkese tavsiye.."

  Denizars – Feb 13, 2021
 • Puan:

  "Pandemi yüzünden hastanelere polikliniklere gitmeye çekinirdim şansıma karşıma bu uygulama çıktı aldığım terapiden gayet memnun kaldım devam etmeyi düşünüyorum programda emeği geçen herkese teşekkür ederim"

  bejark – Dec 21, 2020
 • Puan:

  "İş stresimden dolayı böyle bir terapi aldım ve çok faydalı oldu. Özellikle bu dönemde insanların tam da ihtiyacı olan bir uygulama. Emeğinize sağlık! ❤️"

  yagmursan – Nov 21, 2020
 • Puan:

  "Sonunda bir düşündü. Teşekkürler en ihtiyaç duyduğum hizmetti. İhtiyacımı tam destek karşılıyor."

  Ssedddss - Nov 16, 2020
 • Puan:

  "Benim gibi terapiste gitmek için zamanı olmayanlar için birebir. Ben çok beğendim, arayüzü çok kullanışlı. Geliştiricilerinden emeği geçenlerden Allah razı olsun."

  orgasbu – Oct 5, 2020

Bu Gün Online Terapi Almak İçin Şimdi Üye Olun

Terapistiniz bugün sizinle yolculuğa çıkmaya hazır. Peki ne bekliyorsunuz?

Şimdi Kaydol