Online İlişki Koçu | En İyi Evlilik ve İlişki Terapisi Ev Terapisti

Online İlişki Koçu | En İyi Evlilik ve İlişki Terapisi Ev Terapisti

Terappin | Online Psikolog

Terappin Blog
14.03.2022 tarihinde oluşturdu.

Online ilişki koçu hem bekarlarla hem de çiftlerle çalışabilir. Birçok ilişki koçu, sağlıklı insanlarla çalışmaya başlayıp onların gelişmesine yardımcı olurlar. Danışanların hedef belirlemelerini ve bu hedeflere ulaşmalarını sağlarlar. Online ilişki koçu hizmeti ile alacağınız hizmet bir psikolog hizmetidir. İlişki koçları ne işe yarar? İlişki koçları çiftlerin iletişim yetenekleri ve problem çözme yeteneklerine odaklanırlar.

 

Online ilişki koçu ne işe yarar? 

İlişki terapisi ve ilişki koçuyla ilgili merak ettikleriniz bu sayfada. Online ilişki koçu, ilişkide ne işe yarar? Sorusu gibi diğer soruların yanıtlarını da merak ediyorsanız çok doğru yerdesiniz! 

Her ilişkinin dinamiği farklıdır. Ailemizle, partnerimizle olan ilişkilerin iyi olmasını bekler ve isteriz. Ancak bazen bu ilişkilerin yolunda gitmediği zamanlar ortaya çıkabilir. Böyle zamanlar gayet normal ve doğaldır. Kimi zaman bu zorlukları atlatmak güç olabilir ve bir profesyonele ihtiyaç duyulabilir. Bu nedenle, online ilişki koçu tam da aradığınız hizmet olabilir!

Bu sayfanın devamında detaylarını edineceğiniz bilgiler aşağıdaki gibi olacaktır:

*Online ilişki koçu

*Online ilişki koçu ile psikolog hizmeti

*Çiftlere özel terapi

*İlişki koçunun faydaları

*Online ilişki koçu uygulaması

*İlişki koçu fiyatları

Online ilişki koçu ve daha fazlası hakkında bütün detayları öğrenmek için şimdi okumaya başlayabilirsiniz. O halde hadi başlayalım!

 

Online İlişki Koçu

Online ilişki koçu ilişkiler için ne işe yarar? Cevap çok basit! İlişkileri geliştirmeye ve güçlendirmeye yarar. 

Eğer ilişkinizin hiçbir yere doğru yönelmediğini ve gitmediğini düşünüyorsanız bu durumda yalnızca birkaç seçeneğiniz vardır:

 1. Hiçbir şey yapmamak. Aynı şeyleri tekrar, tekrar ve tekrar yapmaya devam edebilirsiniz. Çıldırmanın tanımı nedir? Aynı hataları tekrar tekrar yapmak ve farklı bir sonuç beklemektir. Eğer bekarsanız, aşkı ve mutluluğu bulmanız çok zordur.  Eğer bir ilişkinin içerisindeyseniz mutlu kalmak ve sevgiyi daimî kılmak çok zordur. Hiçbir şey yapmamak en iyi seçenek değildir. 
 2. Kişisel gelişim. Evet, kendini geliştirerek aşk ve ilişki iletişimini ve yaşamını güçlendirmek mümkündür. Kişisel gelişim kitapları okuyabilir, kişisel gelişim seminerlerine katılabilir, hatta kişisel gelişim gruplarına katılabilirsiniz. Bazı kişiler, zor olsa da kafalarına koyduklarında ilişkilerini güçlendirmek ve başarılı ilişkiler kurmak için kendilerini geliştirebilirler. 
 3. İlişki koçuna başvurmak. Eğitimini tamamlamış ilişki koçundan profesyonel yardım ve rehberlik almak ilişkideki mutluluğu ve sevgiyi korumak adına yapılacak en kolay şey olabilir.

Eğer kötüye giden ya da sizi artım tatmin etmediğini düşündüğünüz bir ilişki içerisindeyseniz, yukarıdaki maddeler seçmeniz için birer seçenektir. Online ilişki koçu ile alacağınız hizmet ilişkinizin kalitesini ve gücünü arttırmaya yardımcı olacaktır. 

 

Online İlişki Koçu ile Psikolog Hizmeti

Online ilişki koçu hem bekarlarla hem de çiftlerle çalışabilir. Birçok ilişki koçu, sağlıklı insanlarla çalışmaya başlayıp onların gelişmesine yardımcı olurlar. Danışanların hedef belirlemelerini ve bu hedeflere ulaşmalarını sağlarlar. Online ilişki koçu hizmeti ile alacağınız hizmet bir psikolog hizmetidir. İlişki koçları ne işe yarar? İlişki koçları çiftlerin iletişim yetenekleri ve problem çözme yeteneklerine odaklanırlar. 

Danışanlarının kendilerini ve isteklerini keşfetmede rehberlik edip daha uzun soluklu ilişkiler kurmalarına yardımcı olurlar. 

Peki hangi durumlarda ilişki koçuna başvurmalısınız? İşte aşağıda sizin için bu sorunun cevabını listeledik:

 1. Karşı cinse gelince çok çekingen kalıyorsanız.
 2. Randevu esnasında özgüveninizi kaybediyorsanız.
 3. Daha kaliteli randevulara çıkmak istiyorsunuz fakat nasıl olacak bilemiyorsanız.
 4. Aşk hayatınızda tutku eksikse.
 5. İlişkinizi güçlendirmek istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız.
 6. İlişkinizi bitirmek istiyorsunuz fakat nasıl olacak bilmiyorsanız.
 7. Eski ilişkilerinizden rahatsızsanız ya da eski sevgilinizi unutmak istiyorsanız.
 8. İlişkiniz iyi gidiyor fakat biraz heyecan katmak istiyorsanız.
 9. Eski bir ilişkinizde istismara uğradıysanız ve bu travmatik deneyimden yeni ilişkiye başlamadan evvel kurtulmak istiyorsanız.
 10. Partneriniz için en iyisi olmak ve mükemmel bir ilişki deneyimi yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız!

 

Çiftlere Özel Terapi

Online ilişki koçu hem çiftlere hem de bekarlara hizmet vermektedir. Danışanlar çift de olsa yalnızca tek bir birey de olsa verilecek hizmet tamamen özel olacaktır. 

Ancak hala merak ediyor olabilirsiniz, ilişki koçu ilişkiniz için kendiniz yapamadığı neler yapabilir? 

İlişki koçu bekarlar için ne yapar?

 • Daha iyi randevu kararları ve ilişkiler için hazır mısın?
 • Çıktığın kişiyi daha çok etkilemeye hazır mısın?
 • Çıkmaya başladığında hissettiğin kızgınlık ya da hayal kırıklığı hissinden kurtulmaya ne dersin?
 • Karşı cins hakkında daha fazlasını öğrenmeye ve daha flörtöz ilişkiler yaşamaya hazır mısın?

Online ilişki koçu, bekarlar için yukarıdaki maddelerin gerçekleşmesini sağlar. 

İlişki koçu çiftler için ne yapar?

 • Hali hazırda olan ilişkini iyileştirmeye ve onu daha eğlenceli hale getirmeye hazır mısın?
 • Evliliğini kurtarmaya hazır mısın?
 • Şu eski sevgilini artık unutmaya hazır mısın?
 • Hayatındaki boşluğu doldurmak için bir ilişki yapmayı mı düşünüyorsun?
 • Evliliğini bir sonraki aşamaya taşımaya hazır mısın?

Online ilişki koçu çiftleri yukarıdaki soruları yanıtlamaya hazırlar ve onların belirlediği hedef doğrultusunda rehberlik eder. 

 

İlişki Koçunun Faydaları 

Online ilişki koçu ilişkinizi daha etkili ve verimli hale getirmek için başvurulabilecek hizmetlerden biridir. Fakat merak ettiğiniz bir başka soru, ilişki koçunun faydaları nelerdir? Olabilir. İşte sizin için cevabı...

 • Kendinizi en derinden anlamanıza yardımcı olur. 
 • Altta yatan olumsuzlukları belirler.
 • Derinlerde yatan hayal kırıklıklarını çözmeye yardımcı olur.
 • Çiftler arasındaki iletişimin gelişmesini sağlar. 
 • Çiftler arasındaki yakınlığın derinleşmesine yardımcı olur. 

Unutmayın, ilişki koçunun ana hedefi ilişkiyi olduğundan daha kuvvetli hale getirmek, sorunları çözebilmek ve iletişimi güçlendirmektir. 

Online ilişki koçu hizmetinin ardından hem bekar bireyler hem de çiftler kendilerini daha güçlü ve başarılı hissedebilir. 

 

Online İlişki Koçu Uygulaması

Online ilişki koçu hizmetini en kolay online terapi uygulamalarından alabilirsiniz. Yalnızca bir tıkla saniyeler içinde kaydolup terapinize başlamak artık çok kolay! İlişki koçunuzun seçimini sizlere bırakıyor, dilediğiniz koçtan ilişki koçu hizmeti almanızı sağlıyoruz. Üstelik evden çıkmanıza gerek yok. Evinizin en sevdiğiniz köşesinden evliliğinizi kurtarmaya ya da iletişiminizi güçlendirmeye ne dersiniz? Öyleyse hemen Terappin online ilişki koçu uygulamasını indirebilirsiniz! 

 

İlişki Koçu Fiyatları 

Online terapinin en büyük avantajlarından biri de ekonomik olarak uygun olmasıdır. Yüz yüze terapiye giderken yol masrafını da düşünürken, online terapide böyle bir ekstra harcamayı düşünmenize gerek kalmaz! Terappin uygulamasıyla hizmetinize 400’den fazla klinik psikolog sunmaktayız ve seçimi size bırakıyoruz. Hemen şimdi ilişki koçunuzu seçebilir, terapinize başlayabilirsiniz! Yalnızca birkaç saniyenizi alacak!

Mobil uygulamayı indirerek detayları öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi için hemen sen de indir!

1. IOS için hemen indir! 

2. Android için hemen indir! 

3. İnstagram adresimizi ziyaret et! 

4. Twitter adresimizi ziyaret et!