Büşra Kılınç

Büşra Kılınç

Uzman Klinik Psikolog

Uzmanlık Alanları

Anksiyete Depresyon Duygusal Yeme Panik Bozukluk +4
En Yakın Tarih
07.06.2023 15:00

Randevu

45 Dakika
görüntülü görüşme

Ücretsiz Mesajlaşma

3 Seans

45 Dakika
görüntülü görüşme

Ücretsiz Mesajlaşma

5 Seans

45 Dakika
görüntülü görüşme

Ücretsiz Mesajlaşma

7 Seans

45 Dakika
görüntülü görüşme

Ücretsiz Mesajlaşma

Hemen terapiye başlamak için çevrimiçi psikologlardan anlık terapi al.

Şu Anda Çevrimiçi Olan Psikologlar

Uzman Psikolog Beril Ramazanoğlu

Beril Ramazanoğlu

Uzman Psikolog
15 Yorum

Beril Ramazanoğlu Psikoloji Lisans eğitimini Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi’nde burslu olarak tamamlamıştır. Eğitim hayatı boyunca çeşitli yerlerde stajlar yapmasıyla birlikte alanında uzmanlaşabilmek adına eğitimler de almıştır. Lisans dönemi stajlarını; Almanya Kaatz Beratungsstelle, Doctors Academy , Aura Psikoterapi Sanatla Terapi ve Eğitim Merkezi’nde aktif bir şekilde tamamlamıştır. Lisans eğitimini sona erdikten sonra Marmara Üniversitesi’nden Aile Danışmanlığı eğitimini almış ve bu alanda çalışmalara başlamıştır. Klinik psikoloji stajını ise Surp Pirgiç Ermeni Hastanesi’nde yatan hastaların genel takibi yaparak tamamlamıştır. Lisans eğitiminin sonunda ilk olarak Almanya’da yaptığı stajın ardından yüzyüze ve online olacak şekilde Türk-Alman danışanların genel takibini yapmaya başlamıştır. 2022 senesinde Nişantaşı Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına başlamış olup, tez aşamasındadır. Online ve yüz yüze seanslarını çocuk, ergen ve yetişkin olarak sürdürmektedir. UYGULADIĞI TESTLER: Ψ MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri) Ψ PEABODY RESİM KELİME EŞLEŞTİRME TESTİ Ψ METROPOLİTAN OKUL OLGUNLUĞU TESTİ Ψ PORTEUS LABİRENT TESTİ Ψ BENTON GÖRSEL BELLEK TESTİ Ψ GOOD ENOUGH Ψ CATELL 2-A Ψ CATELL 3-A Ψ ANKARA GELİŞİM TARAMA ENVANTERİ(AGTE) Ψ D-2 DİKKAT TESTİ Ψ BURDON DİKKAT TESTİ Ψ FRANKFURTER DİKKAT TESTİ Ψ GESSEL TESTİ Ψ BENDER-GESTALT GÖRSEL MOTOR ALGILAMA TESTİ Ψ FROSTİG GELİŞİMSEL -GÖRSEL ALGI TESTİ Ψ KELİME SÖYLEYİŞ TESTİ

Uzman Psikolog Kevser Yıldırım

Kevser Yıldırım

Uzman Psikolog
1 Yorum

Ben uzman Klinik Psikolg Kevser Yıldırım. Sizlere destek olabilmek için buradayım.

Uzman Klinik Psikolog Ümüş Güneç

Ümüş Güneç

Uzman Klinik Psikolog
2 Yorum

2017 yılında lisans eğitimimi Psikoloji alanında tamamladıktan sonra aynı yıl klinik psikoloji yükseklisansına başladım ve 2020 yılında uzmanlığımı aldım. 3 yıldır yetişkin ve ergen bireylerle psikoterapi yürütmekteyim. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Kısa Süreli Dinamik Psikoterapi tekniklerini kullanmaktayım. Psikoterapide, iki kişi arasında kurulan ilişkiyle ve sürdürülen sözel çalışmayla birlikte kişinin şifa buluyor olması her seferinde beni çok etkiliyor.

Uzman Psikolog Yiğit Nur Alkaya

Yiğit Nur Alkaya

Uzman Psikolog

Ben uzman klinik psikolog Yiğit Nur Alkaya Özdemir.Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi psikoloji lisans eğitimimi burslu olarak tamamladım lisans eğitimimin bitiminden sadece 1 ay sonra yüksek lisans eğitimi almaya hak kazandım ve İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansımı şeref derecesiyle bitirdim.Yüksek lisans tez konum Pandemi Sürecinde Kişilerde Depresyon ve Yeme tutumu İlişkisiydi YÖK ve Sağlık bakanlığı tarafından onaylandı. Bunların dışında yetişkinler için Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi,Evlilik ve Çift Terapisi Eğitimi,Aile danışmanlığı,Çözüm Odaklı Terapi eğitimi,Cinsel Terapi Eğitimi. Çocuklar için Ankara Gelişim Envanteri,Gesell Gelişim Figürleri Testi,Cattell 2a Zeka testi eğitimi,Resim Analizi Eğitimini uygulayıcı olarak tamamladım.

Uzman Psikolog Mehmet Gökhan Öztürk

Mehmet Gökhan Öztürk

Uzman Psikolog

Merhaba, ben uzman klinik psikolog M. Gökhan Öztürk. ODTÜ Psikoloji bölümünden 2014 yılında mezun oldum. Işık Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’nı tamamlayarak uzmanlığımı aldım. Öğrencilik yıllarımda Erenköy Ruh ve Sinir Hastanesi’nde ve Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi’nde stajlar yaptım. Uzmanlık eğitimime ek olarak Hakan Türkçapar ve ekibinden Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi aldım ve BDT ile birlikte bütünleşik bir yaklaşımla yüz yüze ve online olarak çalışmalarımı yürütüyorum. Aldığım eğitimler ve deneyimlerim sonucunda; anksiyete (kaygı), depresyon, panik bozukluk, fobiler ve cinsel bozukluklar gibi alanlar öncelikli çalışma konularım olmuştur.

Terappin arkaplan desen

Terappin'de İlk Seansın BASLA15 koduyla %15 İndirimli

Terappin'in uzman klinik psikologları ile daha huzurlu bir hayata ulaşabileceğin terapi yolculuğuna ilk adımı at.

Terapi Yolculuğuna Başla